Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ezt a nőgyógyász...

Lányok, ezt a nőgyógyász témát mindenki csak túlparázza?

Figyelt kérdés

és ha vége a vizsgálatnak mindenki megkönnyebbül, hogy huhh vége és minden szép minden jó?:)

17/N


2013. jan. 3. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben túlparázzák szerintem. De az is tény, hogy már találkoztam perverz nőgyógyásszal is, az nagyon gáz volt. De a legtöbbel nincs semmi gond, hamar túlesik rajta az ember, és normálisak.
2013. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel ismeretlen és csak elbeszélésekből tudhatod, ezért természetes az izgulás. Utána megkönnyebbülsz ha jó az orvosod. Ha viszont egy vadállat, akkor fájni fog és egyáltalán nem szeretsz majd nőgyógyászhoz járni. Az enyém nagyon jó fej, annak ellenére, hogy férfi, sok dicséretet kaptam tőle, hogy milyen jól felkészültem (első menstruáció, párkapcsolat...). Elmondta, hogy mikor mit csinál, szóval nincs semmi negatív élményem. Elején viszont nagyon izgultam. 18L
2013. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túlparázzák, ugyanúgy, mint a fogorvost. :)
2013. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ó köszönöm szépen, így talán könnyebb lesz :)
2013. jan. 3. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak túlparázzák. Semmi rossz tapasztalatom nincs, pedig 16 évesen mentem először, mert nem jött még meg akkor.

Tényleg nem egy ördöngösség.

2013. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sokan úgy élik meg a nőgyógyászati vizsgálatot, mintha szexuális zaklatás lenne. Erre még rátesz egy lapáttal, ha azt írják, hogy mindenképpen női nőgyógyászhoz menjenek a lányok még akkor is, ha egy goromba, durva nőről van szó. Azt kell tudomásul venni, hogy mindkét nemnél van jó orvos és rossz orvos is, és a férfi doki sem akar semmi rosszat, csak a munkáját végzi!!!
2013. jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Van ilyen is, van olyan is.

Az a jó ha közeli ismerős ajánlja neked.

Azért az biztos, hogy női orvos választása esetén kisebb az esély az első hozzászoló által írt "perverz" nőgyógyász megtalálására.

2013. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, most voltam először menzesz rendszertelenség miatt, és nekem szerencsére nő volt az orvos. (gyereknőgyógyászt keress, bár nekem nem az volt. :s) Csak csinált egy hasi ultrahangot, és kenetet vett. Ennyi az egész. :) Én előtte izgultam, közben már nem...
2013. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!