Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhemben találtak egy...

Ildike36 kérdése:

A méhemben találtak egy polipot. A doki rögtön ki akarja venni, közben olvastam, hogy mensinél kilökődhet. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lökődhet ki. Vetesd ki, mielőtt komolyabb bajod lesz miatta.
2013. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Javaslom,hogy nézesd meg más orvossal.

Nekem is látott egy doktornő polipot a méhemben,elmentem másnap máshova,és nem láttak semmit,majd egy hónap múlva egy harmadik dokihoz és szintén semmi.

A polip amúgy sem egy s.o.s. műtét,és én is hallottam-olvastam már,hogy kilökődhet.

A helyedben mennék más orvoshoz.

2013. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Elmentem másik dokihoz,sajnos most meg az a helyzet,hogy pozitívat teszteltem (kisbabát szeretnénk) és azt mondták,hogy ez is a polip miatt van,az ÁLPOZITÍV teszt!Mindenképpen kivetetem,holnap megyek megbeszélni az időpontot.
2013. jan. 14. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Drukkolok Neked.

Én nem így tennék,engem több orvos is műteni akart,majd egy prof. mondta,hogy teljesen felesleges,és igaza lett.

Azóta sincs semmilyen problémám.

Persze lehet Neked máshol van,máshogy helyezkedik,más méretű.

2013. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot!Vérvétel kimutatta,hogy valóban terhes vagyok!!!Doki azt mondta,hogy elvileg nincs gond ha megtapad rendesen a baba.Most vitamint,magnéziumot és utrogestant szedek és majd meglátjuk.Minden nap mondom NEKI,hogy "kapaszkodj kicsi rendesen!" :-)
2013. jan. 18. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!