Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a fene lehet ez? (lent)

Mi a fene lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Amióta tabit szedek nekem minden gondom van lent.Sokkal érzékenyebb lettem ott.

A hüvelybemenet körül,meg a kisajkaim belseje is viszket,de mindig,csak néha.Meg a hüvely és kisajkak közötti kis érsz is.Hol rosszabb,hol meg nem is érzem napokig ezt.

Biztos nem gomba,mert azóta voltam nődokinál,és ő azt mondta nincs semmi ilyen.....de én már megőrülök ettől


2013. jan. 8. 01:29
 1/2 A kérdező kommentje:
*de nem mindig,csak néha
2013. jan. 8. 01:29
 2/2 anonim ***** válasza:
A tabi mellékhatása a gombás hüvelyi fertőzés. Szóval simán lehet az, főleg a fertőzésekre hajlamos nőknél. El kell fogadni, hogy valakinek nem való a fogamzásgátló. Sajnos. Nekem sem való, nem is szedem, azóta semmi bajom nincs. Amit ajánlanék neked, az a frezyderm intim segítség, mert meggátolja a gombák és baktériumok szaporodását, azzal, hogy visszaállítja az egészséges hüvelyflórát. (Amit a tabi "barmol" szét.)
2013. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!