Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnám enyhiteni a...

Mivel tudnám enyhiteni a menstruációs fájdalmakat?

Figyelt kérdés
14 éves leszek...és nagyon fáj miko megvan. nem tok aludni..és sehogy nem jo,,semmilyen pózban...eddig kibirtam valahogy,,de most máá nagyon fáj..és irtóra izzadok
2009. aug. 28. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Cataflam. (Suliban praktikus, meg alvás előtt is)
2009. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon szokott görcsölni a hasam, ilyenkor én is nagyon izzadok, előfordul, hogy még hányok is, de a Cataflam tényleg jó általában. +melegvizes palack a hasadra. Meg az is jobb tud lenni, ha fekszel, és magasabbra teszed a lábad. Azt mondta az egyik barátnőm, hogy neki az Algoflex M gyorsan elmúlasztja.
2009. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a suliban nem tud melegvizes palackot a hasára tenni.
2009. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha már rendszeres a ciklusod, akkor elotte 2-3 nappal el lehet kezdeni gyulladáscsokkentot szedni. aszpirin kerulendo, mert vérboséget okoz, inkább panadol, 2-3x1 tbl. ez segít gátolni a fájdalom kialakulásáért felelos anyagok képzodését. egy probát szerintem megér. én szoktam csinálni és segített.

más lehetoség: a menstruácio alatt gorcsoldot szedni -algoflex M (ibuprofent-gyulladáscsokkento, és gorcsoldot tartalmaz), emellé más már nem kell.

-vagy: NO-spa tabletta(csupán gorcsoldo hatásu)

2009. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát köszii, csak a suliban nem tok ugye lefeküdni vagy akármii.meg ott van a tenisz edzés is...de hát ezt ki kell birni!!
2009. aug. 28. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Magne B6.Izomlazító hatású.Ezt már előtte kell szedni pár nappal.Van még egy módszer,de ez csak felnőtteknek:ha nagyon görcsölsz,igyál egy kevés unicumot.Én kipróbáltam 10perc múlva semmi bajom nem volt.

N/26

2009. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem semmi sem használ olyan görcseim vannak! Egyetlen egy dolog használ egy korty konyak! Tényleg bevállt nálam! De csak egyetlen korty legyen! Probáld ki hatásos!
2009. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!