Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet hamar fölszedni...

Hogy lehet hamar fölszedni pár kilót? Minél hamarabb és minél gyorsabban? 17L

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vékony vagyok, emiatt nem hordhatok cicagatyákat (pedig feszülnek rajtam), mert nevetségesen nézek ki. :(

Most azzal próbálkozom, hogy naponta sokkal többször eszek, mint eddig. Gyümölcsöt és fehérjedús ételeket egyaránt, természetesen nem úgy, hogy elrontsam vele a gyomrom. Mindenesetre ne kezdj el ész nélkül zabálni, mert azzal nem érsz el semmit. Inkább egyél naponta sokszor egyenletes mennyiségű, tápláló kajákat! :)

2012. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozogj! Főleg erősítő tornát.
2012. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1.!ha tényleg hizni akarsz,akkor a rendszeres étkezésssel nem érsz semmit! Ha hízni akarsz akkor egyél rendszertelenül,sok szénhidrátot!
2012. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

már hogyne lehetne rendszeres étkezéssel!

én is azzal híztam fel

csak figyelni kell, hogy magasabb tápértékű legyen a kaja

mindent fellehet dúsítani

reggelire ami csak elképzelsz és egészségesen

zabkása dióval, banánnal, szőlővel, mazsolával, kesudióval, mogyoróval stb joghurt kefír, méz stb stb

teljes kiőrlésű rozskenyér, körözött/sajtkrém/fűszervajak/sonka/tojás/sajt stb és zöldségek

tk kenyér piritósnak lekvárral, mézes túrókrémmel

gyümölcsturmixok piritott magvakkal

ebédre levesek-zöldségkrém levesgyönggyel, pardaicsomleves betütésztával, tojásleves, zöldséglevesek tésztával, májgombócleves, grízgombócleves, vegyeggyümölcsleves, zöldborsó, zöldbableves, sertésragu/frankfurti/gulyásleves, zöld/sárgaborsóleves, lencseleves stb

második-egytálételbe paprikáskrumpli, rakottkrumpli, töltött zöldségel, húsgombóc szósszal, rizseshús, mákos, diós, káposztástészta, főzelékek-krumpli, spenót, sóska, lencse, borsó, bab, tök stb pörköltek, tükörtojás, főtt tojás, párolt, roston sült husok vagy halak, különféle zöldséges tokányok stb

vacsora amit szeretnél és ami maradt

nasi pufirizs mézes túrókrémmel, vagy joghurttal

mogyoró, dió, mandula, szőlő, banán, mazsola

2012. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!