Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár napja kimúlt a hörcsögöm....

Pár napja kimúlt a hörcsögöm. Nagyon szomorú vagyok.13 éves vagyok, és 4 éves korom óta megvolt már. Nemtudom mihez kezdjek, mindenhol, és mindenben őt látom, nagyon a szívemhez volt nőve. Néha azon gondolkozom, hogy utána menjek-e. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:

9 évig élt a hörcsögöd? :O

Amugy ne ess kétségbe,beszélj anyuddal,vagy egy szakemberrel :) sajnálom :/

2010. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen majdnem 9 évig :(((

Ők nem értenek meg:'( Vagyis próbálnak, de ők nem szerettél úgy Pelyhest mint én :'((

2010. máj. 17. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A hörcsögök kb 1,5-2 évig élnek. A tiéd tuti rekordot döntött. Esetleg válassz egy másik hörcsögöt, vagy valamilyen kisállatot. Ha nem hasonlítod a régihez, akkor nagyon meg tudod majd szeretni az új állatkát is. Én így voltam a macskámmal.
2010. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyukám vitt már állatkereskedésbe, másik hörit venni, de egyet sem tudtam választani:((
2010. máj. 18. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

13 éves vagy? Az én kutyám is 13 éves volt, amikor kimúlt. Előbb-utóbb túlteszed magad rajta.

Az életnek része a halál. Te is meghalsz majd egyszer, meg mindenki más is, akit ismersz. Ezt el kell fogadni, és a jelennel kell foglalkozni, nem az eltávozottakkal. Utána akarsz menni? Fogsz is, csak még nem most, hanem sok év múlva. Próbáld hasznosan eltölteni ezeket az éveket. ;)

2010. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat! Megpróbálom túltenni magam rajta!
2010. máj. 18. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Ne akard magad túltenni, mert ugysem sikerül. Anyukádat kérd meg, hogy vigyel el ujra a kereskedésbe, és te menj oda a hörikhez, és mondjad magadban, kis hörcsögöm, adj nekem valamilyen jelet, hogy kit válasszak? És amikor odanézel, valamelyik mást fog csinálni, mint a többiek. Rásnéz, vagy odahuzódik. Meg fogod ismerni. Őt küldi neked a Te régi hörid, maga helyett.
2010. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsóra ne hallgass, ő beleőrült... :D

A hörcsögöd kimúlt. Vége. Az emlékét őrizd meg, de lépj tovább. Ha lesz új hörcsögöd, az nem a régit pótolja, hanem "egy új ismerős" lesz.

2010. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem összetévesztetted egy másik állattal....tuti nem höri volt.:)
2010. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!