Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétfőn szeretkeztem barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn szeretkeztem barátommal, és csütörtökön megjött a havim, (aminek 2 hét múlva kellett vlna megjönnie)! Védekeztünk, de lecsúszott a gumi, azt nem tudom hogy elment e akkor. Nem kérdeztem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy csúszott le teljesen mert akkor van rá esély de ha még rajta volt a végénél akkor kisebb az esélye ....A korodtól is függ hogy miért jött meg hamarabb
2010. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát végül is bennem maradt az óvszer ! 18 éves vagyok, a havim már beállt normálisan!
2010. nov. 7. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye ..azt írtad megjött?? akk meg nincs gond figyi ha nagyon félsz menny el nőgyógyászhoz remélem kapcsolatba vagy a sráccal hogy tudjon támogatni ha esetleg jön a baba
2010. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
am katka vagyok és eddig mind a 2-őt én írtam..L/16 azért merek Ilyen bátran írni mert a volt barátom anya Ápolónő volt.Nagyon sokat parázok én is van hogy védekezésnél hogy kiszakad stb... volt egy olyan hogy pont elment kihúzta de azért na .. ahogy lehetett...:S Akkora elmagyarázott mindent azóta számolok és vigyázok jaa és védekezek arra is nagyon figyelek közbe közbe te is nézz oda a kotonra és úgy nem lesz baj a mostani barátoméra nem találok rendeset és van hogy oylat veszek ami kicsi és alig marad meg... Persze nekem most áll be 2 hónapja napra pontosan jön meg ..Fő a biztonság azért kÍVÁNOM A LEGJOBBAKAT!:)
2010. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál, rendes vagy! Valamilyen szintem megnyugtattál, de azért veszek egy tesztet :)
2010. nov. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!