Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy újfajta pelustól...

Ha egy újfajta pelustól kiütéses lesz a babád, használod tovább azt a pelust, vagy eldobod? És hogyan lehet pöttyös a másfél éve használt Liberótól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól pöttyös. lehet többet volt a pelenkába, vagy olyat evett ivott a gyerek ami kiütötte a fenekét.


Èn vennék másik pelust (habár én eleve 2-3 félét használok egyszerre) majd kipróbálom, hogy másiktól is pöttyös-e?

2011. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt, hogy vettem egy csomag pampers premium care pelust, mert azt mondták sokan, hogy az több pisit bír el, mint a sima active baby. De ahogy elkezdtük használni az újat, tiszta pötty lett kisfiam. Rájöttem, miért: a premium care valahogy jobban visszaengedte a bőréhez a pisit, és mivel pont fogzott, a megváltozott ph-jú kaki-pisi azonnal kicsípte. Visszatértem az active baby pelushoz, és attól is ugyanúgy pöttyös maradt. Vége lett a fogzásnak, elmúltak a pöttyök is.

Nem lehet, hogy nálatok is ez van? Esetleg készülődnek a fogai?

2011. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.de,fogzik a kismanóm.de a derekánál lett pöttyös a liberótól,ahol a derékrögzítés van.
2011. júl. 19. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az meg melegkiütés is lehet szerintem.
2011. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányomon egy év után jött ki, hogy allergiás a Liberora.Neki oldalt jelentek meg a pöttyök.Hol előjöttek, hol elmúltak.Lecseréltük a Liberot.Azóta nincsenek pötyik.

Mondjuk én nem dobtam el, hanem vettem egy másik fajtát, és felváltva adtam rá a kettőt.

2011. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én elajándékoztam
2011. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!