Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank adna 7. 000. 000....

Melyik bank adna 7. 000. 000. Ft hitelt, ha szeretnék egy használt lakást/házat venni és van a kezünkbe 5. 000. 000Ft? A férjem nettója 120. 000ft, és 5 éve dolgozik cégnél. Van egy másfél éves gyerekünk is.

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
egyik se. nem a 7 millióval van gond vagy az 5 milla önrésszel, de az 120 nagyon kevés ehhez, ha van 3 tagú család. abbólnem lehet törleszteni
2012. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

gondolom a férjednek van 120ezer ft nettó jövedelme, Te gyedet vagy gyest kapsz és van a családi pótlék.

Mennyi gyedet kapsz? van fennálló hiteletek? mi az ingatlan irányítószáma, amit vennétek?


30 évre számoltam egy előszűrést feltételezve, hogy gyest kapsz és nincs hiteled és van, ahol hitelképesek vagytok. 30 év futamidővel 69 és 75 ezer ft közötti törlesztővel tudtok kalkulálni.

2012. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A KSH létminimum 2 felnőtt + 1 gyerekre kb. 190.000 Ft.

Ha nincs ennyi nettó jövedelmetek, akkor szerintem egyik banknál sem lesztek hitelképesek.

Azt nem írtad, hogy te mennyi pénzt kapsz (gyed, CSP).


Másik oldalról, a bank felértékeli az ingatlant, és az alapján (is) állapítja meg, hogy arra a biztosítékra max. mennyi hitel vehető fel.


Szerintem hívd fel néhány bank hitelvonalát, call centerét és érdeklődj, csináltass előszűrést, az nem kerül semmibe, viszont jobban képbe kerülhetsz.

2012. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!