Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark tea felfázás ellen....

Cickafark tea felfázás ellen. Mennyi idő kell hogy hasson és mennyit kell hozzá meginni? én megittam egy bögrével és mintha jobban lennék, ennyire hatásos vagy csak én hiszem azt hogy a tea miatt lettem jobban?

Figyelt kérdés
tegnap előtt véres vizeletem volt, elmentem orvoshoz de akkor már nem volt véres ma meg már újra olyan, miért jött ujra elő egy nap elteltével?

2013. jan. 15. 13:33
 1/7 Krozella válasza:
Biztosan a tea miatt lettél jobban, de én azt hallottam, hogy a cickafark tea az menstruációs fájdalomra orvosság.
2013. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szüleim direkt megkérdezték hogy jó e rá a patikában szóval biztos jó rá ,csak nemtuom hogy ilyen hamar és ennyi adag miatt már lehet e jobban lenni
2013. jan. 15. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
A cickafark palástfű tea keverék nekem 1-2 napon belül is nagyon sokat segített. A két féle fű 1:1 arányú keverékéből két teáskanállal használtam 3dl főzet elkészítéséhez. Nekem pont karácsony előtt adódott hasonló gondom, 5 napig nem tudtam dokihoz menni, de mire eljutottam hozzá, már szinte tünetmentes voltam. Igaz mellé még Algopyrint szedtem, mert fájt a derekam. A doki felírt valami antibiotikumot?
2013. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen irt fel de azt mondta hogy csak holnap váltsam ki mert adtam be vizeletmintát korházba és azt mondta hogy azt megkéne várni de ma nagyon a halálomon voltam azért ittam teát hátha jobb lesz, amugy tegnap voltam orvosnál és akkor nem volt véres a vizeletem de előtte való napon igen és ma is olyan volt
2013. jan. 15. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az a legjobb, ha a még le nem gyengített vírust/bacit kapja meg a labor azonosításra. Az én dokim Cifran-t írt fel, de nekem nem volt véres-tünetem (bár igaz, hogy mivel felfázós voltam régóta, ezért nagyon odafigyelek a tünetekre). A gyógyteát (cickafark, palástfű) egyébként kúraszerűen lehet 1 hónapig inni, aztán szünetet kell tartani. A cickafark kifejezetten a női szervek kincset érő gyógyfüve.
2013. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A dokid nem érti a dolgát. Az antibiotikumot azonnal el kell kezdeni szedni és az eredménytől függően módosítani a terápián. Apám nefrológus, ettől rosszul lett volna...
2013. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kiderült hogy nem is felfázásom van hanem nőgyógyászati probléma és hogy már rég kezeltetni kellett volna
2013. jan. 16. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!