Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyenge menstruáció erősségű...

Gyenge menstruáció erősségű folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szombat óta meg vagyok fázva. Éjszaka arra ébredtem, hogy megjött, de csak egy hét múlva kellene. Kiderült, hogy nem is jött meg, hanem erős folyás. De annyira erős, hogy elkel a betét. Nincs szaga, nem fáj se a hüvelyem, se a környéken semmi, nincs is bedagadva, nem csíp, átlátszó. Talán a hasam fáj néha mint mikor a menstruáció miatt fájdogál. Mitől lehet ez? 36 éves vagyok.

2013. jan. 17. 08:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Olvasgattam. Peteéréskor normális az ennyire erős folyás? Bő húsz éve menstruálok, de ilyet még nem tapasztaltam. Így is normális lehet szerintetek? Légyszives most ne írjátok, hogy menjek orvoshoz, nem tudok, ahogy írtam, beteg vagyok.
2013. jan. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!