Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok múlthét szerdán voltam...

Lányok múlthét szerdán voltam nőgyőgyásznál, megállapította, hogy 5 hetes terhes vagyok. Erre tegnap úgy véreztem mint menzesznél és 2 nagyobb csomó is kiesett belőlem. De ma viszont csak barnázásom volt. Ez vetélés volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
:( Sajnos majdnem biztosan az volt. Majd írj, mit mondtak!
2013. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Kedves 8. válaszoló. Természetesen van olyan hogy mindent megtesz az ember és itt kérdeződködik stb. mondjuk ha beteg vagyok...fáj valamim vagy hasonlók. Na de azért egy ilyen dolog az egészen más. Ezzel nem szabad várni én úgy vélem egy napot sem de DE javíts ki ha így van!
2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha nem így van akart lenni
2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12.

8-as vagyok. egyet értek veled alapvetően, bár én azért bizonyos helyzetekben igazolhatónak tartom, h a kérdező csak két nappal később jut el az orvoshoz. nekem is saját nőgyógyászom van, 10 éve járok csak hozzá, ismeri a teljes kórtörténetemet és emberileg is elégedett vagyok vele. azért ez erősen bizami dolog. ő magánúton rendel, heti kétszer. ha ilyen dolog történne velem, én se szívesen mennék máshoz, inkább kivárnám azt a két napot, h olyan vizsgáljon, akinek a szakértelméről maximálisan meg vagyok győzödve. hacsak nem arról van szó, h megállíthatatlan a vérzés és azóta is fájdalmas görcsei vannak, stb,stb. akkor természetesen azonnal orvos. amúgy talán én is "kockáztatnék", h "jó kezekbe" kerüljek. de ezzel már lehet vitatkozni (ha valaki ebben épp ellenem érvelne, annak is helyet adnék), a te álláspontodat is megértem valahol. ezek olyan helyzetek, amikor nagyon nehéz (jól) dönteni


kérdező, szorítok neked holnap!

2013. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 99,9% , hogy vetélés volt. Nagyon sajnállak!
2013. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel rögtön az ügyeletre kellett volna menni! Ilyen sürgős eseteket ellátnak azonnal, mert ez az. Azóta voltál dokinál? Mi történt, mit mondott?
2013. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!