Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen apró kis hólyagszerű...

Ilyen apró kis hólyagszerű valamik jelentek meg a nemiszervem körül kisebb nagyobb távolságban. Olyan mindha kis bőrdarabok lennének. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
az lehet h borotválkozásnál sértem meg a bőröm vagy valami fertőzés vagy mi lehet?
2009. aug. 30. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én herpesz vírusra tippelnék.
2009. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem fáj nem ég nem viszket csak ottvan...
2009. aug. 30. 14:37
 3/9 anonim válasza:
0%
Nekem is volt a huvejemnel,olyan mint pici kis csungos bor darab.Volt egy pasim attol kaptam el,ez valami betegseg lehet,mert neki is volt a himvesszojen,meg a zacskojanEn le vagdostam mindet,ugy hogy el mult,azota nem is jott elo.
2009. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Csak nehogy HPV-vírus legyen!Menj el dokihoz mindenképp!!!!
2009. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ilyesztgetni, de valószin. hogy HPV, keress fel egy dokit, EZT KEZELNI KELL... nekem is volt..!
2009. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mivel lehet kezelni estleg?mert megyek dokihoz de csak két hét múlva addig nem lehet valamivel kennegetni vagy valami mert zavar h ottvannak.:S
2009. szept. 14. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is HPV
2009. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet, mert ha mondanánk valamit, akkor nem mennél el orvoshoz, hanem félre kezelnéd magad... Ne félj a nőgyógyásztól, nem harap!
2009. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Condyloma lesz az. Ecseteléssel tüntethető el, amit a nőgyógyász csinál. Menj el mihamarabb, mert akár beljebb is terjedhet.
2009. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!