Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Joghurtos tampon . Kinek...

Joghurtos tampon . Kinek milyen tapasztalata van ezzel a témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött, mindig segìtett. Egy ideje teafaolajba màrtom a tampont, nagyon erôs vìrusölô hatàssal bír
2013. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Az elso 2 valaszolo nagyon tudatlan lehet, azt nem ertem akkor minek irnak...

Na, hogy a kerdesre is valaszoljak, en probaltam, de rajtam nem segitett, erosebb fertozesem van sajnos. Nem irod mi a problemad, de en a Betadine kupot jobban ajanlom, mint a youghurtos tampont.

2013. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Betadine kúpot használok most és sokan írták, hogy nekik segített utána a hüvelyflóra helyreállításában a tampon. Csak nekem egy kicsit furcsán hangzik ez az egész de akkor kipróbálom !
2013. jan. 20. 15:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a 4. mennyire zseni, de én már használtam ORVOS UTASÍTÁSÁRA és segített!
2013. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen èn is a zseninek üzenem, h orvos tanàcsolta elôször. Nekem majdnem mindig segített...
2013. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 babybogyo88 válasza:
Ilyet hol lehet kapni én még nem láttam?És milyen márkában?
2013. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyreszt nem vagyok zseni, nem is mondtam, de valtozatlanul erthetetlen szamomra, hogy ha valaki nem ert egy temahoz, akkor miert irja oda, hogy "dafuq", vagy kezd el poenkodni az activiaval. Nekem nem orvos, hanem nagymamam javasolta, reven ez mar az o idejeben is bevett modszer volt. Kiprobaltam, lathatoan meg elek. Egyebkent az egeszsegugyben tanulok, tettek mar errol emlitest elettan ora keretein belul, azt azonban nem mondtak, hogy orvosi garda kell a hasznalatahoz...
2013. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kapni, belemàrtod a joghurtba ès hasznàlod. Ennyi
2013. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is segít. Ez inkább az élőflóra miatt a hüvelyflóra helyreállítására jó sztem. Ha úgy érzem hogy nincs minden rendben akkor használo. . m és eddig mindig jóvolt
2013. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mire használjátok?
2013. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!