Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40 felett van esélyem lombikra...

40 felett van esélyem lombikra szerintetek? Van valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esély természetesen, csak magasabb a kockázat is.
2013. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én 41 éves vagyok és 10 éve meddő.Orvostól orvosig jártam.Most váltottam és egy rendkívüli orvos a kezelőm.2 hónap alatt 2 műtét sikeresen és lombik kezelés megkezdése.Jó helyen vagyok és jó úton.. és igen,van esély!

2013. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nolia válasza:

40 felett a statisztikák szerit 7% az esély. Amúgy fiatalabb korban is 30-33%. Többnyire az a baj, hogy hiába megy végig jól a program, a megtermékenyített és visszaültetett petesejt/petesejtek nem tapadnak meg. Valószínűleg "hibás" a sejt. Ez a magyarázat az orvosok részéről.

Persze van esély és van siker!!! Mindenképpen meg kell próbálni. Többnyire minden intézet(Kaáli, Dévai, János kórház) 45 éves korig vállal kezelést, mert ekkora már 1%-ra csökken az esély. A Pécsi Meddőségi Centrumban nincs korhatár.(Ezt érdemes végigolvasni! A kezelések, egyéb információk nagyon pontosan le vannak írva. [link]

Mindenhol a gyógyszerekért kell fizetni ez kb 100-130.000 Ft + a spermavizsgálat + méhtükrözés, átjárhatósági vizsgálat kb. 70-80.000 Ft. Maga a kezelés és a hormonvizsgálatok TB támogatottak.

Én most töltöm be a 45 évemet. A Kaáliban két programot csináltam. Elsőnél kettő, másodiknál egy petesejt lett visszaültetve. Nem maradtak meg. Most decemberben megyek a pécsi klinikára. A kezelések között 3 hónap szünetet kell tartani, hogy kiürüljenek a hormonok és megerősödjön a szervezet. Fontos a helyes táplálkozás glutén és cukormentesen, szénhidrátokban szegény viszont rostgazdag, fehérjedús étrend kell. Ez is segíti a teherbeesés esélyeit. Sok hús,túró, magvak( mandula, tökmag). [link]

2013. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!