Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is vérzett már a...

Másnak is vérzett már a méhszája kenetlevételnél? Nem valószinű a méhnyakrák ugye?

Figyelt kérdés
Azért mentem dokihoz,mert minden hónapban mielőtt megjön azalőtt egy héttel elkezdek kicsit vérezni(bugyiba nem csak papíron látszik)semmi más panaszom sincs,mindig pontosan megjön,nem is fáj semmim.Megviszgált és elkezdett vérezni a méhszáj.Azt mondta lehet gyulladás.Amúgy nincs rajta seb,ciszta sincs és nagy a méhem,ezeket mondta.Majd két hét múlva mennem kell rákszűrésre.
2013. jan. 23. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzett már, de mondta, hogy ne csodálkozzak, mert egy kicsit megsértett. Egyébként ha be van gyulladva, úgy még könnyebben elkezd vérezni, nem is kell nagyon megsérteni, ne aggódj a méhnyakrák miatt.
2013. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha gyuladásban van érthető hogy vérzett, biztos azért volt. nekem egyszer volt utána egy kis pecsételő vérzés, többinél nem.
2013. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kenetlevételnél mindig megsértik, hiszen az a kenet, amit ledörzsölnek!
2013. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De adott gyógyszert?
2014. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!