Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami tanácsot tudtok adni?...

Valami tanácsot tudtok adni? Epekővem van és még ha iszom akkor is fáj. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete jött egy epegörcsös fájdalom azóta szinte folyamatosan fáj kivéve néhány óra.Sima ásvány vizet iszom meg 5-6 db háztartási kekszet eszem.Az a baj hogy szoptatok és félek hogy így elapad a tejem.Még megyek ma vissza dokihoz majd meglátom ő mit mond csak érdekelne néhány jó tanács ha van.

2013. jan. 24. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg olyan kaját eszel, ami nem jó az epédnek, akkor evés után vegyél be egy kiskanál fehér mustármagot egy kevés vízzel, de ne rágd szét.
2013. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy tudom a reteklé oldja az epekövet.
2013. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ettől majd el múlik? Mert olvastam hogy mustárt tilos enni meg olyan rossz ,hogy alig eszem szinte csak kortyolgatva iszom vízet és így is érzem az alap fájdalmat
2013. jan. 24. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát amikor nekem epekövem volt, akkor megműtöttek. De ha olyan kaját eszel, ami nem jó az epédnek, arra jó a mustármag. Legalábbis nekem bevált. De az a biztos amit orvos mond, hiszen mindenkinek másképp reagál a szervezete bizonyos dolgokra.
2013. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. A retekléről Maria Treben Egészség Isten patikájából című könyvben olvastam.
2013. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó köszi a válaszokat.Még valami az ultrahangon azt mondta a doki, hogy kicsit be van gyulladva valamint sok kicsi van.Én személy szerint szeretném a műtétet ilyenkor már indok a dokiknál ez?
2013. jan. 24. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, ez elég indok a műtétre.
2013. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! minél előbb túl akarok esni rajta mert csak egyedűl vagyok itthon a picivel(1 éves) és nagyon nehéz ilyenkor bármit is csinálni.Feküdni is fáj pedig úgy szoptatok.Na olyankor a szemem majd ki ugrik. :( Már este is úgy alszok hogy szinte ülve aztán lefekszem ha már bekomáltam nagyon. :(
2013. jan. 24. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem műtöttek. Utána még 1-2 hétig szar, meg figyelned kell mit eszel, a zsíros, fűszeres ételeket utána kerülnöd kell, meg lesz ami meghajt a későbbiekben, de legalább elműlnak ezek a fájdalmak. Szerintem ne halogasd sokáig, ha ilyen fájdalmaid vannak!
2013. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A reteklevet ihatod ,bár hosszú távon nem működik a dolog.

Minél előbb el kell végezni a műtétet.A műtéttől nem kell félni, nem vészes.

Én 2 hónapja vagyok túl rajta.

2-3napot kell bent lenni a kórházban.Utána pihenni 1 hetet és aztán már majdnem 100%os vagy.

2013. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!