Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adhat jó párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhat jó párkapcsolati tanácsot egy pap?

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából vitaindító. Hogyan adhat helyénvaló párkapcsolati tanácsokat egy szüzességi fogadalmat tett pap, akinek soha nem volt párkapcsolata. Többen számoltak már be arról, nem csak vallásos emberek, hogy akár egy paptól, akár valaki mástól, aki bár sokat tudott a párkapcsolati szeretetről, de ő maga még nem volt részese, kiváló tanácsokat adott. Meme-k is terjednek a neten olyan feliratokkal, hogy "mindenki ismeri azt a barátot, aki még mindig szingli/szűz, de a legjobb szerelmi tanácsokat adja". Kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

2012. dec. 12. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nagy tapasztalata lehet olyan értelemben, hogy egy csomó ember elsírja neki a bánatát a gyóntatófülkében.
2012. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
10%

ő egy PAP!

bemegy a sekrestyébe van ott 1 kis piros telefon csak az övé nem obamához van kapcsolva hanem istenhez.

2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán adhat ... :-P

Nekem is adott jegyesoktatáson ... és jó tanácsot :-P

2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
13%

3.:

-gyermekem addig fuss amíg még lehet!


?

2012. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Többet dug mint egy házas,ha nem a takarítónőt vagy egyéb hívő nőt akkor egymást.Innen van tapasztalat.
2012. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
nem hiszem. Adhat ilyen nagy tanácsokat, hogy mit tenne Mózes meg Zakariás adott esetben vagy olvasd el a Lukács 6.10.12-t meg 3 miatyánkat mormolj el.
2012. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mókusgyilkos:


He?

2012. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez vicces.

Én 7 éve élek boldog házasságban, és nem volt templomi esküvőnk. Én mondtam is a férjemnek, hogy én nem vagyok hajlandó jegyesoktatásra elmenni, ahol hallgathatom majd a fejmosást, hogy enyje-bejnye, házasság előtti szex. És persze az esketésen meg elmondják, hogy milyen a jó házasság.

Az lehet, hogy szeretője van némelyiknek, de házasságban nem éltek soha, tehát nem is tudnak jó tanácsot adni. Nem tudhatják, hogy mitől működik egy hosszú távú kapcsolat.

Én nem veszem ezeket komolyan, csak nagy általános dolgokat tudnak mondani.

2012. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Katolikus pap volt, soha szóba sem került a házasság előtti szex, viszont részletesen taglalta, hogy a szex Isten ajándéka ... stb.
2012. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamiféle elméleti tudása lehet, mint például egy pszichológusnak, aki ugyanúgy nem élte át azokat a problémákat, amikben segít, de sokat hallott, olvasott, tanult róluk. Ráadásul egy kívülálló, (pláne ha némi bölcsesség is szorult belé) sokszor reálisabban látja a helyzetet akár pap, akár nem az.

Szerintem egyébként igazán jó párkapcsolati tanácsot az tud adni, aki maga is jó párkapcsolatban él és azt tudatosan alakította azzá. A többi (pap, szűz barát, pszichológus) csak a nagyon árulkodó jelekre tudja felhívni a figyelmet.

2012. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!