Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Igen, tudom ez az 1000. Ilyen kérdés DE! A suliban feltűnt egy helyes srác, akirőr tudtam hogy bunkó kicsit, de mindig aranyosnak találtam. 2évvel idősebb. Az iskolai kiránduláson mellém ült, jót beszélgettünk, nevettünk.. Velem egyáltalán nem bunkó sőt aranyos is! Azóta (1hete volt) 1szer beszéltünk, facebookon nem ismerősöm. Hallott énekelni, meg is dícsért. Hogyan érhetném el azt, hogy emlékezzen rám, és érdekeljem? Köszi a válaszokat, 16/L

2012. dec. 22. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én nem ajánlanám , mert ha esetleg szeret is ez csak egy ideig lesz veled ilyen kedves mert új vagy neki még. Amint megismeritek egymást ugyan úgy fog viselkedni veled is mint a többi. Hát ha meg nem beszélsz vele akkor nem ttudod magad emlékezetessé tenni.
2012. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gimis vagy?

Mert ha jól vettem le akkor a srác 18 éves és el is ballag még idén vagy jövőre, szerintem nem éri meg próbálkoznod.

Amúgy ez bunkós dolog, talán nem is bunkó a srác, sok fiú azért tetteti magát annak, hogy bevágódjanak a lányoknál mert szerintük ez kell nekik. De lehet, hogy az 1#-nek van igaza és tényleg csak megjátssza magát előtted.

Mindenesetre ez a te döntésed, tedd ami szerinted a legjobb de vigyázz, ne csak a szívedre hallgass!

L/16

2012. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!