Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell helyesen használni...

Hogy kell helyesen használni a tampont?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: a mai napon másodszor próbáltam ki a tampont életemben. Amikor felhelyezm meddig kell benyomnon az ujjamat? Nem nyomtam be teljesen, csak félig, vagy addig se, mégsem éreztem a tampont. Viszont azt hallottam, hogy akkor csinálja jól az ember, ha az egész ujja eltűnik. Akkor most mi az igazság? Köszön előre is a válaszokat!

2013. jan. 24. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy akkor van jó helyen ha nem érzed, nem csúszik ki.Én is sokszor jártam ugy hogy azt hittem vol van efent aztán mégsem. Itthon nem nagyon vannak aplikátoros tamponok ha jól tudom, én azzal jól fel tudtam rakni, az tuti oda tolja ahol a helye van. Nézz utána hátha lehet itthon is kapniilyet, ha jól tudom régen volt de nem tudom még van-e.
2013. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A tampont nem kell nagyon mélyre, éppen annyira hogy ha leülsz benne ne érezzél semmit. nekem az újjam eleje megy csak be. Èn mikor elöször helyeztem fel akkor túl elöre raktam és iszonyatpsan nyomott, mikor leültem meg konrétan fájt.
2013. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem el szokott tűnni az egész ujjam, de elég rövid ujjaim vannak, szóval ez relatív. Ha nem érzed, hogy ott van, akkor már jó.
2013. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második tuti nem rakod fel rendesen. Midnenképp fel kell rakni a méhszájig, különben kifolyik és ki is tud csúszni. MINDENKINEK ELTÜNIK AZ UJJA.
2013. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem tudom, mert nekem hosszú ujjaim vannak és nemtudom teljesen benyomni az ujjam, épp csak félig.. ma reggel amikor feltettem nem éreztem semmit amikor ültem, és valamennyi ideig úgy éreztem, h a helyén van, de aztán mintha elkezdtem volna érezni.. de mégsem fájt, lehet h csak túlparáztam és beképzeltem? egyfolytában úgy érzem mintha csúszna ki :SSS

egyébként köszi a válaszokat:)

2013. jan. 25. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Elolvastad a használati utasítást?elég részletesen le van írva minden.

De amúgy tényleg, olyan magasra kell tenni ahogy az ujjad engedi.

2013. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!