Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először megyek nőgyógyászhoz....

Először megyek nőgyógyászhoz. Anyámmal. Magándokihoz. Tudnátok válaszolni a lenti kérdésre?

Figyelt kérdés
Megkérdezi a doki tőlem, hogy szűz vagyok-e még? Ugye anyukám nem lehet bent?? Nem szeretném, ha bent lenne. És a dokinak megmondhatom, hogy ne mondja el anyának, hogy már nem vagyok szűz? 17 és fél éves vagyok. Előre is köszi!

2013. jan. 26. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen Anyukádnak nem kell bent lenni. Mivel elmúltál 14 éves, így a doki nem mondhatja el Anyukádnak, hogy nem vagy szűz ha Te nem akarod!!!
2013. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elötte kell tisztáznotok és megbeszélnetek anyukáddal, hogy mikor legyen bent és mikor ne, mert elég rossz ízű viták kerekedhetnek ott az orvos elött, ami ugye nem túl kellemes...
2013. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, ezt jó lenne anyuddal tisztázni még otthon.
2013. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!