Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára tényleg jó a...

Hüvelygombára tényleg jó a natur joghurt? Vagy csak megelőzésre? Hány napig kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 16:15
 1/5 anonim válasza:
Nekem anno azt mondták, hogy kefírbe mártsam bele a tampont és helyezzem fel!!! És tényleg jó!!!!
2013. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2013. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De nem a hüvelygombára!

Ha valaki tápanyagként eszik natúr joghurtot vagy kefírt, azzal jótékony baktériumokat visz be a szervezetébe, ami jótékony hatással lesz rá, de a gombát nem pusztítja el.

Ha valaki ebbe mártja bele a tampont, akkor sem pusztítja el a gombát, csupán a hüvelyflórájának tesz jót. Ha a hüvelyflóra rendben van, akkor nem nagyon van gombás fertőzés. Ha az felborul, akkor könnyen lehet gombás fertőzés, de akkor sem jó rá ez a kezelés, hanem csak is a gombaölő és ha az megvan, akkor a hüvelyflórát helyre lehet állítani ilyen módon.

De gombaölő hatásuk nincsen!

Amúgy vannak ma már hüvelyflóra helyreállító kapszulák, kúpok.

2013. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De én inkább az orvost választanám!!!!!
2013. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász ajánlotta és bevált.
2013. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!