Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára alkalmaztam...

Hüvelygombára alkalmaztam hüvelykúpot, ami folyamatosan kifolyik, és a menszeszem is megjött közben. A menszesz megzavarhatja a gyógyulásomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hüvelygombára alkalmaztam hüvelykúpot amiből pénteken tettem fel az utolsót és ami szombaton még folyt kifele de mára(vasárnap hajnal) megjött a menzeszem de még látom hogy mindig folyik ki a kúp. Most akkor a menzeszem megzavarhatta a gyógyulásomat? És most nem is szabad kennem még ha fáj akkor sem(kanesten krémmel)??
2007. szept. 9. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelykúp kifolyik,de a fertőzik is távozik ez által. A menszesz alatt szerintem ne alkalmazd, mert akkor anélkül is tisztul. Szerintem ha elmúlik a menszesz akkor folytasd.
2007. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
nem hiszem,hogy a gyogyulást meg zavarta,viszont ha fáj,akkor használj tampont,és ugy be tudod kenni!
2007. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelykúp nem tud teljesen felszívódni, egy idő után ki kell folynia valamennyinek, de a felhelyezést a legjobb este csinálni, amikor lefekszel, akkor kevésbé folyik ki. Azért meg nem kell aggódni, hogy közben megjött a menzeszed, ez egy nagyon jó öntisztító folyamat, ilyenkor a kúpot persze nem tudod használni, mert nem tudna hatni, hamarabb kifolydogálna. De most is szépen tisztul ki a fertőzés. Krémmel kívülről nyugodtan kenheted ilyenkor is.
2007. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!