Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti a szeméremajkatok...

Lányok! Ti a szeméremajkatok között szappannal is mossátok a puncitokat vagy csak vízzel, esetleg intim mosakodóval?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mondta, hogy az ajkak között (csikló, hüvely- és hugycsőnyílás) ne mossam semmivel, csak sima vízzel, mert a punci PH értéke miatt nem jó, ha más oda kerül. Ő csak kívül mossa szappannal, belül semmivel. Ti hogy csináljátok?

2013. jan. 27. 17:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
66%
én intim lemosóval
2013. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A hüvely ph értéke érdekes. Azt ne öblögesd szappannal. De a szeméremrést nyugodtan moshatod, hacsak nem érzékeny.
2013. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért? Felvilágosítanál?
2013. jan. 27. 17:08
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Intim lemosót használok. Nem olyan drága, sokáig kitart, neked is ajánlom, meg a barátnődnek is.
2013. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
én szoktam, sima tusfürdővel. a hüvelyembe nem nyúlok fel vele, de alaposan megmosom mindenhol. Barátnődnek lehet egy szaga akkor, ha nem mossa rendesen...
2013. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

A nogyogyaszom is azt mondta,hogy semmifele szappant vagy lemosot vagy intim kencet ne hasznaljak a szemeremtesten sem.

Mert az illatositott cuccok nem tesznek jot ott.

Es szinte mindegyik tartalmaz SLS-t,ami eros feluletaktiv anyag,a motorok zsurtalanitasanal hasznaljak,es kozmetikumokba azrt teszik,hogy habot kepezzen.

Nezzetek csak utana,hogy milyen osszetevoket tartalmaznak a kozmetikumaitok,es mikre hasznaljak oket,milyen egeszsegkarosito mergek.

A szappan lugosit,es az intim teruleteknek a phjanak savasnak kell lennie.

A nogyogyaszom azt tanacsolta,hogy vizzel vagy kamillateavl moskodjak odalenn,esetleg 100%-ban termeszetes kecsketejsavo tartalmu szappannal.

Azota nincs is semmilyen fertozesem.

Szoval tajekozodjatok,mielott leoltotok valakit.

Es nem kell mindig a reklamoknak hinni.


Ja,es vizzel higitott gyogyszertari tejsavval is szoktam mosni a szemeremtajekot.

2013. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Nagyanyáink alaposan tisztálkodtak, nem kellett ph érték ilyen-olyan savó. használták a szappant. Hüvelybe nem kell benyúlni de az összehajló részeket alaposan meg kell mosni. Intim lemosó,vagy babaszappan. Én Avonos lemosót használok. soha nem volt még semmilyen gondom.
2013. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek mas a.szervezete.Attol,hogy neked nem volt bajod,attol mas meg lehet hajlamos a fertozesekre.
2013. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
intimi mosakodóval mosakodj. a külső nemi szervet nyugodtan lehet mosni ezekkel a hüvely bejáratig, a lényeg hogy a hüvelyedbe ne menjen be, víz se. Ott tudja felborítani PH-t.
2013. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem pont azóta nincs fertőzésem hogy Lactacidot használok.
2013. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!