Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonvizsgálat! Milyenek az...

Hormonvizsgálat! Milyenek az eredményeim? Lehet PCO?

Figyelt kérdés

LH/ FSH arány 2.48 (ref. tartomány 1.12-ig jó)

Prolactin 607 mU/l (496-ig jó)

FSH 6.4

LH 15.8

Tesztoszteron 1.8 (1.6-ig jó)


TSH-m rendben


Még az a kérdésem, hogy mivel a vérvizsgálat másnapján jött meg, melyik értékeknél valószínű hogy más ref.tartományt néznének? Azért mentem el, mert már sokat késett.


Köszi a válaszokat!


2013. jan. 28. 12:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem írni, hogy 20 vagyok, lehet számít.
2013. jan. 28. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt majd a kezelőorvosod értelmezi a többi tüneteddel egyetemben. Az ember nem laborlelet, hanem holisztikus élőlény. Nem is lehet látatlanban értelmezni ezeket az adatokat. Kellene hozzá a kórelőzmény, a tüneteid, és egy halom másik dolog is. Aki ezt így távolból véleményezi, etikátlan, vagy képzetlen.
2013. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazán pőontosat a 3. napi vérévtelből lehetne. De a prolaktinod mindneképp több mint kéne, jobb esteben csak az okozza a ciklus zavart. Ez gyógyszerrel szerencsére rendbe hozható. fogsz is rá kapni tuti. Viszont az iylen enyhe emelkedést okozhatja PCOS. Gyakori mellékhatása. Hüvely Uh-on voltál? mert ha nincsenek policiszták akkor nem lehet PCOS de Inzulin rezisztenciád lehet ettől még
2013. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha voltam, ciszta nincs, majd rákérdezek az IR-ra.
2013. jan. 28. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen ciszta a PCOS diagnózisához...
2013. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!