Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vastagbéltükrözés közben...

Vastagbéltükrözés közben találtak valamit?

Figyelt kérdés
Húgom a napokban volt vastagbéltükrözésen, és elhalt polipot találtak a vakbél környékén neki. A doki levette és szövettanra küldte. A papírjára végülis az van írva, hogy negatív kolonoszkópia. Anyukám viszont halálra van rémülve hogy ez most mi, meg miért küldték szövettanra. Azóta tiszta ideg, hogy valami daganatféle lehetett. Volt már valakinek hasonló? Nem tudom megmagyarázni neki, hogy ne gondoljon mindjárt a legrosszabbra!
2013. jan. 30. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptátok meg még a szövettan eredményét, akkor hogy írhatta a doki, hogy negatív kolonoszkópia? Nem kell a legrosszabbra gondolni, de a véleményét egy kérdőjellel írhatta volna, amíg nem biztos a diagnózis. Ettől függetlenül tényleg nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2013. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig az van a papírján, hogy negatív kolonoszkópia, és utána van írva, hogy a polip eltávolítása, és szövettan!
2013. jan. 30. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Remélem minden a legnagyobb rendben lesz a Húgoddal, és soha semmi baj nem lesz Nálatok! :) Minden jót! :)
2013. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is mindent jót kívánok!
2013. jan. 30. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen es hasonlo esetekben minden esetben elkuldik az anyagot szovettanira. Ugyhogy semmi panik!
2013. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vastagbéltükrözésre tudtok Pesten ajánlani egy normális helyet? Jó lenne ingyen, de ha fizetés, még az is belefér esetleg. Családomban sajnos előfordult már vastagbél daganat, így szeretném magamat én is megvizsgáltatni, ajánlották. Köszi!
2013. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Én sajnos nem tudok ajánlani Pesten ilyen helyet, mert mi vidéken lakunk!

Egyébként a húgomnak a kórház gasztroenterológiáján csinálták!

2013. jan. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!