Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy egész nap...

Mitől van az, hogy egész nap feszül a mellem és "előtej" szerű folyik belőle?

Figyelt kérdés
Terhesség kizárva, negatív lett a teszt.
2008. jún. 3. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok benne biztos, de mintha egyszer azt hallottam volna, h.a terhességi tesztek csak a teherbeesés 3. napja után mutat eredményt.

De ez tényleg nem 100%, én 15vok ,azért nem tudom biztosra, de keress rá neten. Tuti fent van vmi ilyesmi 1terhes oldalon.

2008. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem terhes állapotban a mellből ürülő váladék kóros. A folyamat hátterében több különböző elváltozás is állhat. Leggyakrabban egy prolaktin nevű hormon fokozott elválasztása okoz mellfolyást, mely ebben az esetben mindig kétoldali. Ezt a hormont agyalapi mirigy termeli. A Váladékürüléshez vezethet a mell gyulladása is Ilyenkor az esetek többségében fájdalom, néha láz is fennáll, melyek segítik a helyes diagnózis felállítását. Rendkívül fontos, hogy a mellfolyás hátterében- szerencsére csak ritkán- rosszindulatú betegség, mellrák húzódhat meg. Mellfolyás esetén tehát feltétlenül szakorvoshoz kell fordulni.

Jah, és attól hogy negatív lett a teszt, még nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes. Mert ha van okod terhességre gyanakodni, akkor egy darab negatív teszt még nem 100%-os eredmény. Terhességnél már az első harmadban is folyhat előtej.

2008. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!