Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen furcsa, kiszámítha...

Miért ilyen furcsa, kiszámíthatatlan a menstruációm?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a menstruációm elég különös, soha nem egyforma, van hogy 4 napig tart van hogy egy hétig is. És az a legnagyobb gond hogy sosem tudom biztosan mikor múlt el mert van olyan hogy egész napig semmi nincs, egy csepp sem, ilyenkor azt hiszem hogy már vége, de van amikor este váratlanul újra megindul hirtelen. Nagyon kellemetlen, volt már rá példa többször hogy átáztam emiatt. 24 éves vagyok, ilyen volt korábban és most is, pedig most gyógyszert szedek. A mennyisége ugyan csökkent de a jellege megmaradt. Mitől lehet ez, más is van így ezzel?
2009. szept. 3. 00:17
 1/5 anonim válasza:
100%
ha rendszeresen élsz nemi életet menses alatt is,akkor lehet ilyen problémád.izgalmi álapotban a medence bő vérelátása megnöveli a vérzés mennyiségét.
2009. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, mert már akkor is ilyen volt amikor még nem éltem nemi életet.:s
2009. szept. 4. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. 19 éves vagyok. 8 éve menstruálok és még sosem jött meg aznap, amikor kellett volna. Volt olyan, hogy 72 napig semmi nem jött, de volt olyan is, hogy 21 napig folyamatosan megvolt. Most kezdtem fogamzásgátlót szedni rá, hogy rendszerezze picit. Remélem sikerül.
2009. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp egyeztess a dokival, és járjatok utána. Ez nem normális , főleg gyógyszer mellett nem!!
2009. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem dátumra pontosan jön meg, azzal nincsen gond, csak az zavar hogy egy napig nem jön semmi aztán rákezdi újra... Tampont használok egyébként és azért is kellemetlen mert sosem tudom hogy rakjak-e még fel tampont vagy már nem kell. Mert sokszor volt hogy nem raktam mivel azt hittem elmúlt aztán egyszer csak jött a meglepetés...
2009. szept. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!