Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HA visszacsapódik a víz mikor...

HA visszacsapódik a víz mikor nagy Wc-zek attól el lehet kapni valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Biztos más is járt már úgy, hogy mikor "Nagy Wc-zik" akkor mikor a széklet beleesik a WC-be akkor a víz visszacsapódik, ettől lehet valami bajunk?
2013. jan. 31. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem rendszeresen tisztítva van a wc-tek, legalább egy domestossal. Plusz az a víz ami kijön a tartályból sima csapvíz.
2013. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindentől el lehet kapni valamit!

De ha ezen parázol, régen rossz! Ha otthon vagy, családban marad, idegen környezetben pedig vigyázz jobban a célzással.

Egyébként otthonra jobb a felső öblítéses wc, annál lényegesen kisebb az ilyen jellegű balesetek esélye.

Még egy jó tanács! Üljél le, mert bármikor eleshetsz!

2013. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge immunrendszerrel bárhol bármit elkapsz. Ha viszont normális egészségnek örvendesz, meg is fürödhetsz wc-lében, akkor sem lesz semmi bajod.
2013. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
rendszeresen tisztán tartott WC esetén szinte kizárt, hogy bármiféle fertőzést elkapj ennyitől
2013. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hetente egyszer szoktam fertőtleníteni a WC-t de nem csak én használom, hanem a lakótársam is.
2013. jan. 31. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a wc kefét hypóba,vagy hypós vízbe tartod,akkor minden nap ki van fertőtlenítve.
2013. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ha olyan wécébe van dolgom, azt szoktam, hogy dobok bele wcpapírt, így nem csattan a cucc. :)
2013. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Mivel úgyis megtörlöd utána a puncid, otthoni wc-től semmi bajod nem lesz.
2013. febr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én is szoktam beledobni papírt de van amikor így is csobban. És természetesen hypos vízben van a WC kefe :)
2013. febr. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!