Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a leghatásosabb recept...

Mi a leghatásosabb recept nélkül kapható készítmény hüvelygombára?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne amivel kapcsolatban van tapasztalatotok..most voltam nőgyógyásznál rákszűrésen...nem volt tünetem és nem is viszketett meg semmi de mondta h van egy kis folyásom és írt egy recept nélkül kaphatót ( Gynoxin 3*200mg-os)...ki is próbáltam..enyhítette a folyást de nem múlt el teljesen viszont most előjött a viszkető érzés ami előtte nem volt...a dokihoz csak hetek múlva lenne újra időpont...szeretném a problémát mihamarabb kezelni de mivel ezek a készítmények mind 2000ft körül vannak nem szeretnék össze vissza venni mindent...a Canestent már próbáltam régebben de az sem jött be....aki tud segíteni annak köszönöm de aki csak azt írná h mennyek dokihoz az inkább ne írjon....

2013. febr. 2. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


ezt reklámozzák most nagyon, de más nem jut eszembe ami recept nélkül kapható

2013. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja bocs elvileg ha cickafark teával öblögetsz az is jó :)
2013. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha fertőzésed van, akkor nem kell időpont a nőgyógyászatra, mert sürgősségi esetnek minősül, ugyanis ha nincs kezelve, gyulladást tud okozni és nem csak a szeméremtesten, ami ilyenkor általában együtt jár a fertőzéssel, hanem akár feljebb is.

És valószínűleg régen azért nem használt a Canesten, mert az candida gombára való gombaölő szer, de azon kívül még számos más gomba okozhat fertőzést a hüvelyben, illetve nem csak gomba, hanem baktérium is okozhat fertőzést a hüvelyben. És hogy kiderüljön, hogy pontosan mi is okozza a fertőzést, ahhoz pedig mintavétel, majd pedig tenyésztés kell, hogy megtörténjen. És így tudnak rendesen kikezelni.

És ne felejtsd el soha fertőzésre kapott kezelés után helyreállítani a hüvelyflórádat, mert ha nem teszed, újra fertőzésed lehet.

2013. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én mindig csak akk mek nőgyógyhoz ha baj van, és nekem is várni kell 1 hetet, hiába mond az ember akármit a kartonozoba, ha nincs már idöpont akk nem tud adni hamarabbra, hiába van fertőzésem.
2013. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van...múltkor is 2,5 hét múlva kaptam időpontot...viszont nem szeretnék annyit várni...arra meg sajnos nincs pénzem h magándokira kifizessek 8-10ezret..
2013. febr. 2. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
megértelek, én is így vagyok, nekem annyiból könnyebb h fel tudom iratni a gyógyszereket orvossal... már tudom mikor mi a bajom, így kikezelem magam nőgyógy nélkül is... a kórházban meg le se sz.nak, úgyhogy nem szivesen megyek már oda, nem derül ki a betegség oka, mindig csak a tünetet kezelik, elnyomják, aztán 1-2 honap múlva előjön ismét.
2013. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Betadíne hüvelykúp kapható a patikában vény nélkül. Ez jó a gombára és még mindenféle más baktériumos fertőzésre. Az a lényeg, hogy 10 napig kell használni. Nekem orvos mondta, és jó is volt.
2013. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. azt hiszem a betadin kúpot fogom kipróbálni mert többen is ajánlották..ártani nem árthat gondolom...remélem megszünteti a tüneteket.
2013. febr. 2. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:
első vagyok! ha helyrejöttél használj néha LactoFeel-t, most jutott eszembe h az nekem jó volt, recept nélkül kapható. Használata dobozban le van irva. Ja meg pont itt olvastam asszem, nem rég, hogy natur joghurtos tampont fel lehet helyezni néha éjszakára, de csak ha már meggyógyultál, utókezelésként!
2013. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a fajta gynoxin amit írt az nekem sem segített, viszont van a hüvelygolyó változata, az azt hiszem 500 mg-os. Az csak egy db-os és csak egy napig kell használni, és nagyon jó! Gynoxinból ezt érdemes venni. Nagyon gyorsan hat és teljesen kiírtja
2013. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!