Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge menstruáció szinte csak 2 napos, előtte és utána is fehér és vizes folyás felváltva, erős petefészek szurkálás nem állandóan. Mitől lehet?
2013. febr. 4. 11:17
 1/9 A kérdező kommentje:
ráadásul késett is több mint 1 hetet a menstruációm
2013. febr. 4. 11:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? egyébként rendszeres már? nem iylen szokott lenni?
2013. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, soha nem volt még ilyen. nem szedek semmilyen gyógyszert.
2013. febr. 4. 11:23
 4/9 A kérdező kommentje:
rendszeres volt idáig
2013. febr. 4. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb is ilyen lesz, akkor elmennék orvoshoz.
2013. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet több oka is, ha erős ez a szurka vagy közti vérzésed lenne inkább menj el orvoshoz. Gyakran okoz ilyen tüneteket ciszta vagy akár felfázás petefészek gyulladás ilyesmi. De biztosat csak az orvos tud mondani. Ha csak az lenne hogy kevesebb jött akkor nem biztos hogy lenen oka, bármelyik nőnél előfordul akár ok nélkül hogy kimarad késik vsgy gyengébb a vérzés. de ez a petefészek szurkálás utalhat valami szervi dologra is.
2013. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amikor cisztám volt teljesen más volt ez nem olyan, felfázás sem hiszem mert nem fáj ha pisilek sőt nem is kell pisilnem gyakran. Gyulladás hát nem tudom szerintem akkor mindig fájna vagy nem?
2013. febr. 4. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de szerintem érdemes lenne megn ézetni ha gyajran szurkál. Nekem amikor cisztám volt csak néha szurkált meg erősebb folyásom volt.
2013. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem erősebb a folyásom és nem bűzös nem szines csak nem volt még ilyen hogy előtte utána lett volna
2013. febr. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!