Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett a barátnőmmel?

Mi történhetett a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A minap lefeküdtünk, először. Mindketten szüzek voltunk még. Nagyon fájt neki, ezért nem is csináltam tovább, mikor szólt. Pár nap elteltével szólt, hogy neki mintha be lenne dagadva odalent, meg olyannak nézte a bőrét, mintha megrepedt volna. (közben meg nem repedt)

Mi lehet a baj? Félünk..


19-19 (odafigyeltünk egymásra, megvolt minden előtte, védekeztünk is, fel voltunk készülve rá)


2012. júl. 15. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a behatolásnál nem volt elég nedves a hüvelye? Síkosított óvszert kellene használnotok.
2012. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De mégis meddig lehet ez ilyen?


Mikor megtörtént a dolog, onnantól kezdve fájt neki a pisilés, vagyis, kicsit csípte. Mostanra az már elmúlt. Ez is szépen lassan majd el fog múlni, ugye? :)

2012. júl. 15. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy latex allergiája van. Az az óvszerek alap anyaga. De az is elképzelhető, hogy kidörzsölődött a hüvely bemenete. Tényleg próbáljátok meg síkosított óvszerrel. El fog múlni neki, Mondd meg, hogy kenje be körömvirág kenőccsel, vagy vegyen egy kamillás ülőfürdőt.
2012. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menjen orvoshoz, ha fájt neki a pisilés akkor minimum húgyúti fertőzése van
2012. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mások mit gondolnak erről?
2012. júl. 15. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy időnként előfordulnak mikrorepedések szex közben! Nekem is szokott, pedig már nem most kezdtem:) Valóban síkosítót érdemes használni, pláne az óvszerhez! Utólag egy kis neogranormonnal kenje be, ha viszketni kezd neki, akkor sajna ráfertőződött gombával és doki kell, de helyrerakja pár nap alatt.

Nem lesz semmi gond, érdemes a peteérés környékén együött lenni, akkor kevésbé reped, jobb a nyálkahártya:) Persze csak gumival!!! Ne adjátok fel, próbálkozzatok, ismerjétek ki egymást:)

2012. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
valószínűleg tényleg berepedt kicsit, attól még, hogy nem látszik. Kenje be babaolajjal az jó :) Szerintem 1hét alatt jól lesz. Ha már nem fáj neki próbálkozzatok újra, használjatok síkosítót (olyat ami az óvszerrel is jó )
2012. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!