Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyanak hogy...

Hogy mondjam el anyanak hogy megjott?

Figyelt kérdés
kerlek segitsetek, ti hogy mondtatok el ? irjatok le a szituaciot.

2013. febr. 4. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

'anya!vegyél nekem is betétet!' :D én így mondtam.

én akkor 14 éves,3 hónapos és 12 napos voltam egész pontosan :' )

örülök,hogy vannak még olyanok,akiknek szintén csak 14 évesen jön meg! persze nekem késett 1 évet :c

14L

2013. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
kosznom mindenkinek a valaszt!:)) sikerult elmondanom neki!!:DDDD
2013. febr. 5. 18:17
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szuper!!
2013. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt nézegetem a válaszokat és tisztára meglepődtem ... nekem 11 vesen jött meg és valahogy fel se fogtam, hogy mi történik csak szóltam anyának és kész. Nem tudom hogy csináltam, de abban a percben nekem mi se volt egyszerűbb, :)
2013. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia. Tudom hogy elég régi válasz de hátha visszajössz xddd

Nekem augusztusba jött meg először és előtte 1 nappal szóltam hogy: anya azt hiszem meg fog jönni mert barna cucc jön

Másnapra "elöntött" és megjött

2019. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Régi de lehet aki még jön válaszokat keresni annak hasznos lehet. :3 Nekem 3 nappal ezelőtt jött meg, de már tudtam betétet használni (megérzésekből rájöttem hogy kell 😹) és ma mondtam el anyának, annyit mondam hogy:

Szóval... Most amikor kimentem mosdóba láttam hogy megjött. De tettem már be betétet. Akkor megkérdezte van-e valami baj (görcsöl-e a hasam) mondtam hogy tegnap görcsölt ma már nem. Bementünk a fürdőszobába megmutatta milyen betétet mikor kell használni majd átment boltba betétért. De mielőtt elmondtam volna, vagy százszor elismételtem magamban hogy mit mondjak. 😹 Nem tudom mitől voltam ennyire beparázva.

2020. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!