Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Letettem a fogamzásgátlót...

Letettem a fogamzásgátlót novemberben 3 évig szedtem, most rendszertelen a ciklusom, lehet ettől?

Figyelt kérdés

November elején még normálisan megjött, erre 37 napra rá jött meg Decemberben, majd 26 napra januárban, pénteken kellett volna megjönnie?


Van okom aggódni, ha vettem tesztet az negatív lett, de lassan egy hete nem jött meg? Ha jövőhéten csinálnék tesztet, az már pontosan megmutatná, hogy terhes vagyok e. Védekeztünk óvszerrel! Így nem hiszem, hogy a teszt lenne a hibás, ,kb. mikorra áll vissza normálisan a ciklusom?


2013. febr. 5. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy a fogamzásgátló abbahagyását követő 3-6 hónap alatt kell helyreállnia a ciklusnak.
2013. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előtte nem volt rendszertelen? Mert nekem igen, és kb annyi ideig szedtem, mint te és nekem is kellett egy pár hónap, míg rendeződött a dolog. Sajnos ez az összevisszaság a tabletta miatt van, nem hiszem, hogy terhesség miatt aggódnod kellene.
2013. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A feleségem 1 éve hagyta abba a fogamzásgátlót, és még mindig rendszertelen a ciklusa.
2013. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nekem is nagyon sokáig rendetlenkedett, sajnos előtte is problémáim voltak, fiatalon kezdtem el szedni.

ha ezt tudom akkor, biztos nem iratom ki.

2013. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsere megjott. Előtte rendszeres volt.
2013. febr. 5. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a tabletta miatt van. Mikor szeded a tablettát, akkor a ciklusod teljesen ki van kapcsolva. Mikor abbahagyod, idő kell a szervezetnek, hogy a peteérést és a ciklust újraindítsa. Valakinél ez gyorsan megy, valakinél meg hónapokba telik. Ritkább esetben nem is rendeződik.
2013. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!