Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha 1,5-2 óránként...

Az baj ha 1,5-2 óránként járok pisilni?

Figyelt kérdés

Nekem olyan soknak tűnik, mert régebben nem volt ilyen gyakori...



(terhes nem vagyok)


2010. máj. 10. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig ilyen "pisis" vagyok :-) Pedig nincs semmi bajom...de nekem már ez a természetes. Azt mondják, hogy jó az anyagcserém. Nem tudom, lehet. Szerintem csak nem vagyunk egyformák.
2010. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De a kérdező lehet,hogy felfázott...
2010. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is elég gyakran járok wc-re. Van olyan is,hogy nem iszok pl.3órán át semmit, akkor is fél óránként nagyon kell már pisilnem. De olyan is van, hogy csak úgy érzem és nem is kell. Ez mitől lehet? Amúgy nekem is azt mondták, hogy jó gyors az anyagcserém.
2010. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki túl sokszor jár wc-re, akkor az a cukorbetegség első jele lehet. Egyik ismerősömön is így fedezték fel.


A másik lehetőség a felfázás.


Amúgy a napi 4-5 l folyadékvesztéstől kezdve "érdekes". Meg ha állandóan szomjasnak érzed Magad.

2010. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért a másfél-2óra szerintem nem olyan gyakori. gyors az anyagcseréje a kérdezőnek. persze nem árt néha egy vércukormérés senkinek sem...
2010. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Cukor beteg nem vagyok szerencsére, de lehet hogy egy enyhébb felfázás így belegondolva, mert mióta jó az idő mezítláb járkálok itthon a kövön. Köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 10. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!