Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap szeretkeztünk a barátom...

Tegnap szeretkeztünk a barátommal és ma kb. fél óránként kell járnom pisilni és kellemetlen égető érzésem van a hüvelyemben.Mi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
(használtunk óvszert)
2009. jan. 13. 08:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valaki adjon tippet hogy mit csináljak vele hogy elmúljon mert nagyon fáj.Ha elmegyek wcre azután sem szűnik meg.
2009. jan. 13. 08:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!
2009. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%

Szia!


Próbáld ki, hogy kamilla teában üldögélsz, népi gyógymód, de jó volt nekem.

2009. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felfázás lenne?Vagy mi a csuda?
2009. jan. 13. 09:12
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
valószínüleg csak simán begyulladt. kamilla tea állitolag jo rá mint ahogy irták:)
2009. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
91%
Rengeteget igyál, főleg veseteát! Én tavaly éltem át ugyanezt, a wc-n sírtam. Azt mondta az orvos, hogy valami baktérium került a húgycsövembe, akár a hüvelytől, akár a végbélnyílástól. Lényeg, hogy sokat igyál, legyen mit pisilni. én tudom milyen az, amikor érzed, hogy kellene pisilni, de nem jön semmi, csak a fájdalom. Ne egyél citrusféléket, kerüld a savanyú ételeket, ha a gyógynövényteától sem múlik, akkor irány az orvos! Jobbulást!
2009. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
SAJNOS A TÜNETEID ALAPJÁN SZERINTEM HÓLYAGHURUT GYULLADÁSOD VAN.AMIT HA NEM KEZEL A DOKI AKKOR OLYAN FÁJDALMAID LESZNEK,HOGY EL SEM TUDOD KÉPZELNI.IRÁNY TEHÁT A DOKI.
2009. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem is volt ilyen, egyszeri wc-zéstől idegen helyen de úgy hogy rá sem ültem.. Húgyúti fertőzés a tüneteid alapján. Véreset pisilsz? Menj el orvoshoz, nekem valami antibiotikumot írt fel és 3 nap múlva már kutya bajom sem volt. Ne hagyd hogy elfajuljon!
2009. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Hüvelyzuhany
2009. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Húgyúti fertőzés. Én ugyan férfi vagyok, de a poklok poklát éltem át ezzel. Minimum napi 3-4 liter kamillatea(inni!)+ egy minimális mennyiségű gyulladás csökkentő gyógyszer, pár nap alatt kutya bajod sem lesz.
2009. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!