Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom elfogadni...

Miért nem tudom elfogadni hogy menstruálok, rendesen ciki nemkem ez az egész dolog. De miért? Már a hideg kiráz mikor meghallom ezt a szót, hogy menstruáció

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom neveltetés kérdése,nálam kimaradt a szokásos anya-lánya beszélgetés úgyhogy évekig én is annak tartottam és nálunk nem is volt szokás semmi ilyen fajta beszélgetés úgyhogy kellemetlen volt amikor megvolt mert nem éreztem természetesnek
2013. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy, és mióta van mensid? Nekem az első pár évben volt kellemetlen. Megbékéltem vele, barátnőkkel tudok róla beszélni, anyámmal nem és soha nem is tudtam, és rettenetesen zavart, hogy ő bárki előtt képes volt róla beszélni. Iszonyú volt, hogy amikor egy családi összejövetelen bejelentettük, hogy kisbabánk lesz, akkor azt tudta jó hangosan kiabálni, hogy TUDTAM ÉN, HOGY NEM JÖTT MEG NEKED!!!! Férjemnek említést teszek róla, hogy van. Bár inkább csak úgy, hogy bocsánat, rájöttem, hogy azért voltam olyan hülye tegnap, mert ma megjött :) Meg szólok neki, hogy ha már lehet hancúrozni :)

Mindenkinek kellemetlen, de tulajdonképpen ettől vagy nő. Gyönyörű, termékeny nő. Mint a régi termékenységi istennők. A nők teste olyan szoros összhangban van a természettel. A Hold járásával, az időjárással... Nagyon hatnak ránk ezek a dolgok, és ez ettől fantasztikus és gyönyörű :)

2013. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Elmondta Neked valaki, hogy pontosan miért van a menstruáció?
2013. jan. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát nekem el lett mondva hogy mit jelent, de engem valahogy nem érdekel ez a dolog, viszont utálom és kénytelen vagyok elfogadni

20 éves vagyok, és 2006 óta van, de botrányos az egész, még mindig nem állt be, és szenvedek vele nagyon

2013. jan. 15. 08:19
 5/9 anonim válasza:
76%

pedig ezt valóban kénytelen leszel elfogadni :D saját érdekedben.. nő vagy és a sok szép dolog mellé, amit nőként megélhetsz ez is jár :D

én sokáig versenyszerűen sportoltam, és nem tudtam megbékélni ezzel az egésszel... szerintem elmúltam már vagy 24 éves mire úgy lettem vele, hogy ez része annak, hogy nő vagyok...

lehet neked is csak idő kell még hozzá


28/l

2013. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon görcsölsz, akkor aznap próbálj lazítani. Melegen tartani a hasadat, derekadat. Gyógyteák segítenek, meg egy kis konyak :) Ez az, ami sose fog hozzád alkalmazkodni. Fogadd el a létét, hogy együtt kell vele élned, ne küzdj ellene, és akkor könnyebb lesz kezelni. Ez sokmindenben így van.
2013. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Egy elég szemét privát üzenetet kaptam a témával kapcsolatban. Mivel letiltottam az illetőt, itt üzenem neki, hogy nem vagyok kényes p., szerintem sokan vagyunk, akik nem bújnak ágyba menstruáció alatt a párunkkal. Ő se szeretné. És ezért még nem megy más nőkhöz, nem fordul el tőlem. Ha te emiatt hátat fordítanál a párodnak, a te dolgod. Elnézést kérek a kérdezőtől, hogy ezt itt írtam le.
2013. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én szimplán csak a szót nem bírom. mert hosszú,meg olyan olyan tudományos-fantasztikusnak hangzik. én inkább úgy használom,hogy menzesz,mensi,havi,megvan,megjött,piroska,mikulás :D

magával a vérzéssel semmi bajom nincs,minden vérzéskor az jut az eszembe hogy na,terhes lehettem volna,ha lefekszem egy fiúval :D és hozzáteszem azt is hogy: még milyen jó!

2013. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor se tudom elfogadni.....
2013. jan. 15. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!