Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet ha extrém erős a...

Hogyan lehet ha extrém erős a mensim reggelig száraz maradni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
L/16. Nekem a második nap nagyon nagyon erős, félóránként betétcsere.. Beleolvastam több topikba , van aki azt irta hogy legjobb ilyenkor a Tena betét,van aki egyszerre két éjjeli betétet használ, a másodikat hátra keresztbe, egy barátnőm meg ilyenkor rendszeresen kölcsönvesz a kistesójátol egy pelust... Pont ma éjjel van az árviz...Ma estére csak vattám van , még mensire soha nem használtam , egésséges csak úgy oda tenni vagy be kell gézbe vagy valamibe tekerni, vagy tegyek esetleg valami nejlont is rá hogy ne ázzon át reggelig? Na ne küldjetek betétet vagy tampont venni mert nagyiéknál vagyok és a közzelbe nincs bolt.
2009. szept. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

a vatta átfog ázni secperc alatt ha ilyen erős a menzeszed.

vagy nagyon tömd ki magad vattával, vagy lefekvés után 3 óránként kelj fel cserélni, vagy marad a bolt

2009. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre szitura a megoldás:maradj fel sokáig(fél 11-11ig)mielőtt lefekszel tömd ki jó vastagon vattával,és ha nagyon nagyon erős akkor 2óránként,max 3óránként cseréld a vattát.

Legközelebb pedig készülj ha nagyinál vagy amikor megvan,éjszakai betét,sima eü. betét,tampon...

2009. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van nálad egyáltalán betét vagy tampon? A nagyidnak tutira nincs otthon?


Szerintem tegyél fel egy tampont, használj mellé vastag betétet és vegyél fel két bugyit, egy passzosat, ami tartja a betétet szorosan és egy lazábbat. Ez lassan ázik át..


A vattát semmiképp ne használd csak magában, szerintem.

2009. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem a vatta átázik. Viszont van egy újfajta menstruációs betét, aminek jóval nagyobb a nedvszívóképessége, mint az összes többi betétnek. A nedvesség géllé alakul át a betétben, és így nincs a ragadós tocsogós érzés sem. Tartalmaz egy anionos csíkot is, ami a baktériumokat és a kellemetlen szagokat is semlegesíti.

Nekem nagyon bevált! Kereskedelmi forgalomban nem kapható. A beszerzésében viszont tudok segíteni.

2009. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is így volt legutóbb, a második este úgy átáztam, hogy mindenem ki kellett mosni,az ágyneműt is! Ezeket tudom ajánlani: jól tömd ki magad vattával, betéttel, tegyél be többet is, hogy bebiztosítsd magad. Ha egyáltalán nincs betéted/tamponod, csak vattád, akkor abból rakj be egy nagy adagot. Ahogy már előttem is írták, vegyél fel dupla alsóneműt.És szerintem használj dupla lepedőt! Feküdj le későn, és éjszaka kelj fel többször is, 5x-6x, ahányszor szükséges! Sok sikert. :)
2009. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!