Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban kezd a...

Hány éves korban kezd a lányok puncija kislányos punciból, felnőttes puncivá alakulni?

Figyelt kérdés
Mikor kezd el szõrösödni, mikorra lógnak ki a kisajkak, mikorra nõ meg a csikló? mikortól lesz teljesen felnõttes kinézete?

2013. febr. 10. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőnek lógnak ki a kisajkak, csak mert felnő... Babapunciról még nem hallottál a felnőtt nők között is? :)
2013. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél máskor kezdődik, nincs rá olyan szabály ami mindenkire érvényes. Van akinek 11 éves korában kezd szőrösödni, van akinek 14 éves kortól és mindkettő teljesen normális. Mindenki egyéni ütemben fejlődik, amit befolyásol a genetika, a test alkat / soványság, túlsúly /

A kis ajkaknak nem kell kilógnia, de van akinek ilyen tipusú, ez is normális. A nők nagy többségének nem lóg ki :)

A nemi szerv átalakulása nem az egyik napról a másikra következik be, több éves folyamat. Van akinél már 16 éves korban teljesen felnőtt tipusú, van akinek 18 vagy a 19. élet év után válik azzá.

Szóval szabályszerű elvárásokat nem érdemes tenni és épp ez az érdekes, hogy mindenkinél másképp zajlik.

2013. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szőrösödés akár 8 évesen is kezdődhet, de nem minden lánynak lóg ki a kisajka még felnőtt korban sem.
2013. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
személyes tapasztalatokat írnátok?
2013. febr. 10. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Perverz ! mivan történeteket akarsz olvasgatni?
2013. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a puci már akár 8-9 évesen is szőrősődhet ez magasabb,fejlettebb lányokra igaz,a lányok előbb érnek mint a fiúk(ott 12-13 éves korra már szőrősődnek a fiúk,a normál fejlettségűek,magasságúak)tehát alányok kicsit előbb,tehát 10-11 évesen sok kislánynak már van szőre,pihéje,sőt akár hónaj szőre.A szeméremajak nem feltétlenül lógnak ki,ez egyéni,eleve a kis és nagy ajkak mérete is eltérő,ahogy fiúknál a here.Tehát kis és nagyajaka mérete eltérő,van akiknek kilóg,egész nagy,valakinek meg csak ha széttárja a lábait akkor látszodik ki,tehát ha kézzel szétnyitja az orvos pl,a csikló mindig is ott volt és van,ami folyamatosan nő gyerekkorban a testünnek együtt,de ennek a mérete és egyéni,kinek nagyobb,kinek kisebb.Azért már kiskamaszkorban 11-12 évesen bőven szőrős már a puci,csak még pelyhes hatású.
2013. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Személyes tapasztalat:Röviden én magas,vékony lány voltam,11 évesen 160 cm,és már 9,5 évesen kezdtem szőrősődni odalennt,világos barna hajú vagyok,11 évesen már mensturáltam,8,5 évesen már nőtt a cicim,nem vagyok nagy mellű,de már nem voltam tök lapos,11 évesen meg már topot kellett felvennem,mert rendesen látszott a cicim és 10,5 évesen hónaj szőrőm is volt,az osztályomból 10 évesen az igen alacsony növésűeken kívül már minden lány szőrősődőtt és 11-12 évesne jött meg 80%-uknak a mensije is,cici is volt már 11 évesen mindenkinek ha kicsi is de,de tök lapos csak egy csaj volt.És 14 évesen már elég felnőttes a nuni,ahogy alányok kinézete is.
2013. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
MIvel válaszoltam mért fontos ez?Lány vagy egyáltalán,nem kis kamasz fiú érdeklődéséről van szó esetleg?
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Még jó ha kamasz , lehet pedofil.
2013. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
De hogy küldök ilyen jellegű képet,vigyázz miket írsz kedves kérdezőmár ha te írtad a privát üzit,mert ebből még bajod is lehet.
2013. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!