Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislányos arcú nők annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislányos arcú nők annyira nem izgatják a 20-30 éves férfiakat?

Figyelt kérdés
Mikor bókol valaki , akkor 90 % -ban idősebb férfiak teszik . Sokan mondják ,hogy babaarcú vagyok , ezért az a korosztály amelyik kellene annyira nem érdeklődik . Van hogy tininek hisznek pedig 28 vagyok (azért az is igaz,hogy akkor olyan stílusban is vagyok felöltözve ami lazább sportosabb lezserebb ).

2013. jan. 21. 23:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

ismerős.

igen, valahogy a vénülő pasik érzik státusznak ha minél fiatalabb, minél Barbie-bb arcú lánnyal vannak együtt.

ettől többnek érzik magukat, csak tudnám miért...

2013. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Már mondta egy barátnőm ,hogy azért is van ,hogy senki nem akar velem megismerkedni , mert túl fiatalnak tűnök , de hát nekem ilyen az arcom és kész .Ez genetika , örököltem a fiatalos kinézetet .
2013. jan. 21. 23:17
 3/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki... :)
2013. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy lány tininek néz ki, azzal nem foglalkozom, mivel már kinőttem belőlük.

Lehet, ha majd 50es leszek már nem fognak efféle morális aggályok nyomasztani, de addig is öltözz felnőttesebben.

2013. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ez baromság
2013. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"igen, valahogy a vénülő pasik érzik státusznak ha minél fiatalabb, minél Barbie-bb arcú lánnyal vannak együtt.

ettől többnek érzik magukat, csak tudnám miért..."


És vajon akkor az ilyen fiatal nők miért foglalkoznak velük, ha tudják, hogy erről van szó?

2013. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%
Én is 28 vagyok, max. 2 évvel fiatalabb nővel tudnék bármit is elképzelni. Ergo ha 16-nak nézel ki, akkor én is ignore gombot nyomnék. De ha kiderülne, hogy egyidősek vagyunk, akkor nem nyomnék ignore-t.
2013. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Múltkor is megismerkedtem egy pasival , ő harmincas . Megkérdezte , hogy hány éves is vagyok , mondtam 27 , erre ő azt kérdezte miért is van nekem ilyen babaarcom . Erre teszelte az ismerősein ,hogy saccolják meg a korom , azok is úgy max 21-nek ítéltek ,de azt is úgy ,hogy sejtették hogy nem lehetek tini . Valahogy hátránynak tűnik az ,ha az embernek ilyenek a vonásai , pedig elvileg pozitívum a fiatalos kinézet .
2013. jan. 21. 23:24
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Azt ugye tudod, hogy előbb utóbb fel kell magadról egy képet töltened, ha tovább bizonygatod, hogy milyen kis babaarcú széplány vagy.
2013. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Múltkor smink nélkül , laza szerelésben utaztam vonattal és kicsit bizonytalan is voltam erre a kalauz , mikor megérkeztünk , akkor azt mondta , ez az az állomás kislany , megjöttünk .


Szoktam nőiessen is öltözni , komolyabb stílusban ,de hát mit lehet tenni ,ha szeretem a sportos , laza fazont .

2013. jan. 21. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!