Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire normális, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha én félénk, visszahúzódó, törékeny, kislányos, érzelmes, odabújós, szeretetéhes barátnőt keresek és miért nem találok ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Tökéletesen normális, én is pontosan ilyen lányokat keresek, és én sem találom őket sehol :$

20/f

2012. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy nem mert a szép lányokat könnyen megkapni. Átmennek 10 férfin és utána már nem érdekli őket az érzelem. A csúnya lányok akik senkinek sem kellenek azokban még megmaradnak az érzelmek, de azok meg legtöbbször senkinek sem tetszenek.
2012. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzésem van ,mintha az emberek elkerülnék egymást . Mindenki vágyik valaki után aki ilyen meg olyan ,de nem választ érdeklődése tárgyául olyan személyt aki valóban beleillik abba a kategóriába, ki tudja miért .
2012. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez legtöbbször a külső miatt van így. A filmekben, magazinokban minden férfi kigyúrt állat és jóképű. A nők nagy mellűek, soványak, mint a gebe. Rájuk kennek 3 kg sminket és máris kész a tökéletes nő.
2012. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lány vagyok, és mégse találok magamnak párt...


25L

2012. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
a filmekbe is vannak természetesebb lányok akiken csak egy fél kiló smink van na de nem ez a lényeg hanem az hogy ne legérdeklődöttebb lányt keresd vagyis azt aki már sok fiúval volt hanem lásd meg a valódi értékeket egy lányba és jó ha van rajta smink és ad magára de ezt ne vigye túlzásba és ez csak egy tanács inkább csak hallgass a szívedre.
2012. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
normális
2012. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 julcsika55 válasza:
Szerintem normális,igaz nem vagyok félénk se annyira visszahúzodó de nem vagyok ribanc aki mutogatja a melleit meg ilyesm iés mégse találok olyan fiut akinek ezek a tulajdonságaim tetszenének :D :$$
2013. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ilyen vagyok és nem találok magamnak baràtot :s
2013. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Imre777 ***** válasza:

55 éves férfi vagyok, szerintem is teljesen normális!

Én is ilyet keresek és én sem találok.

2017. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!