Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a kislányos és most...

6 hónapos a kislányos és most nagyon megfázott. Kell neki adni valamit?

Figyelt kérdés
Köhög, taknyos, sajnos tőlem kapta el, nekem hörgőgyull.-om van. Cebiont kap az első perctől, de ilyen köptetőre gondolok. Magamból kiindulva, mert én igencsak rosszul éreztem magam még vagy 2 napja, én antibiotikumot szedek.

2012. dec. 19. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:

èrdemes ilyen picit orvoshoz vinni azért.


Ök még sokat fekszenek így hátra folyik a takony ami a tüdöbe megy és azt köhögik fel.


Lányom is 6 hós és ö már 1 hete beteg. Ritkán viszem gyerekeimet orvoshoz, de most a nagy is lázas lett és levittem öket.


a doki meghallgatta és mivel csak 1 napot volt lázas a tüdeje szabad volt, így azt mondta hogy orrcseppet tegyek az orrába minden alvás elött, hogy ne follyon az orra és így kevesebb slájm megy a tüdejébe. De nem adott semmi mást sem. Nagyobbiknak írt fel elöre köptetöt, ha elkezdene ö is köhögni akkor neki adhatom már. kisbabáknak nem adnak mert fekszik és a nehéz köhögés csak rosszabb nekik.

3 napig láz normál, ha annál tovább tart vigyem vissza, vagy ha erösebben köhögne vagy más bajt érzek.

Nálunk a doki csak akkor ír antibiotikumot ha biztosan bakteriális fertözés és az csak tartos magas láznál van.

2012. dec. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz!
2012. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma viszem dokihoz, nem is egyhez más okból kifolyólag. Az orrába cseppentek, természetes.

Köszönöm!

2012. dec. 20. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!