Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P2 hpv gyanú eredmény változha...

P2 hpv gyanú eredmény változhat 5 hónap alatt rákos állapotra?

Figyelt kérdés
5 hónapja szürtek meg.azt mondta a doki erre át eredményre hogy a p2 jó.a hpv meg csak gyanú.gyulladás is okozhatta.nem kell megijedni.írt fêl gyógyszert meg kúpot.most megyek majd szűrésre újra.nagyon félek hogy nagyon rossz eredményt kapok :( azt mondják a hpvnek folyamata van.ès el is tűnhet.de mi van ha csak rosszabbodik? Köszi a választ!

2013. febr. 14. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg! 5 hónap alatt nem szokott rákos elváltozás kialakulni olyankor, amikor még csak gyanús sejteket sem találtak. Egy azonban tény,ha fenn áll a HPV gyanú,Neked nem szabad kihagynod rákszűrést!És még egy! Az időben felismert méhnyakrák 100%-ban gyógyítható! Örülj neki,h még időben felfedezték ezt nálad!
2013. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, annyi idő alatt nem.
2013. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szia! Nagyopn fontos, hogy próbálj ne stresszelni. Nos leírom az én történetem. Ugyanígy kezdődött, voltam rákszűrésen,aztán szólt az orvos, hogy menjek vissza új szűrésre(rá 3 hónapra), ugyanis az eredmény p2 hpv gyanú. De lehet gyulladás is. Visszamentem, új kenetvétel.Nem írt fel semmit. Félve vártam az eredményt. Aztán most pár napja megérkezett. 3 hónap alatt a gyanúból p3 CIN1 lett az eredményem. Rettenetesen érzem magam. A lényeg, hogy erősítsd az immunrendszered!!! Az nagyon fontos. Nem megijeszteni akarlak, csak megosztom a tapasztalatom. És azt tanácsolom ne hanyagold,és ne legyints a dologra. Az én orvosom legyintett,hogy ne aggódjak, és nem javasolt semmit. :( Most elkezdtem használni ezüstkolloido-ot,( nagyon jó vélemények vannak róla), grapefruitmag kivonatot, és hüvelytabit. És remélem a legjobbakat! Neked pedig minden jót kívánok, és drukkolok a jó eredményért. HA gondolod, írd meg mi lett.
2013. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Ne érezd magad rettenetesen! A P3 eredmény még nem jelent rákot, ez a rák "előszobája". Így,h időben észlelték nálad,ha szükséges -viszonylag egyszerű beavatkozással(conisatio)- megoldható a probléma.Ráadásul az immunerősítéssel rá is segítesz a gyógyulásra.ill. a rákos daganat kialakulásának megelőzésére.De a Te példád is azt mutatja mennyire fontos az évenkénti szűrés.
2013. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Neked is meg kell nyugodni.a p3 lehet gyulladás miatt is.egyik barátnőmnek is volt p3 gyógyszert kapott rá ès semmi baja.az A legfontosabb hogy ne stresszeljünk.mert azzal csak ártunk én is ezüst kolloidit szedek.azt mondták irrigalni is nagyon jő.c vitamin gyümölcs,kis mozgás,zöld tea .ezek sokat segitenek.ha az orvosod nem segít eléggé válts!nekem csak felmerült a gyanú de kaptam gyógyszert ès kúpot.ès pozitívan! Időben észrevévé gyógyítható!!!
2013. febr. 19. 14:32
 6/12 anonim válasza:
#3 vagyok. Köszönöm nektek a kedves szavakat. De nagyon nehéz nem félni. Még nagyon fiatal vagyok, és még szeretnék kisbabát. Már van egy 2 és fél éves kislányom és szeretnék még kistesót. Félek, hogy nem lehet. Minden erőmmel próbálok pozitív lenni de olyan nehéz. Meg stresszmentes is próbálok lenni, de hogy? Ráadásként vizsgáim lesznek nemsokára, és azon is idegeskedek. :S Kérdező : Te milyen ezüstkolloidot iszol?Illetve mennyit, és hogyan irrigálsz vele?
2013. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve volt az első gyanús onkológiai eredményem, mondták hogy 3 hónap múlva menjek vissza, kenetvétel ez ment fel Pestre GenoID-hez, jött a lelet hpv 58as genom. Aztán mondta doki, hogy csináljak egy betadinos kúpkúrát, illetve adott még egy másik kúpot, mondta, hogy ez legyen egy hónapig, jöjjek vissza újabb kenetvételre, csak közbe nyáron el kellett utaznom, szeptemberben mentem vissza és szerencsére negatív lett, viszont a citológiai kislapomra még mindig hpv gyanút írtak és majd most március végén kell visszamennem újra kenetet venni. Remélem most is negatív lesz, bár 2 hónapja szemölcs nőtt a talpamra, ami lehet tünet is, de remélem semmi komoly nem lesz.:)
2013. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy azért születnek jó eredmények is! Kedves p3mas! Nyugodj meg! Keress fêl egy magánorvost aki segítőkész ès ne idegeskedj.neked màr van egy kisgyereked.èn 21 èves vagyok ès elég messze vagyok a gyerekvállalástol! Ne gondolj a rosszra.az csak árt! Irrigalni nem irrigátam még a kolloiddal.megvárom az eredményem! Amúgy a Dokim azt mondta hogy hpvje szinte minden 2. Nőnek van de nagyon sok idő mire rosszabb állapot alakul ki belőle.ès az is csak akkor ha nem teszel ellene.járj szűrésre ha kell 3 havonta.ès immunrendszer!!! C vitamin kolloid
2013. febr. 23. 11:14
 9/12 A kérdező kommentje:
Fokhagyma.zöld tea minden mennyiségben!!!! Ès nyugalom! Az immunrendszernek dolgozni kell!!! :)
2013. febr. 23. 11:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Tökéletes a felfogásod!Sokan nem hiszik el,pedig tény.h a betegségek "megélésén",megértésén nagyon sok múlik.Gyakran maga az ÉLET!
2013. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!