Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P2 hpv gyanú eredmény változha...

P2 hpv gyanú eredmény változhat 5 hónap alatt rákos állapotra?

Figyelt kérdés
5 hónapja szürtek meg.azt mondta a doki erre át eredményre hogy a p2 jó.a hpv meg csak gyanú.gyulladás is okozhatta.nem kell megijedni.írt fêl gyógyszert meg kúpot.most megyek majd szűrésre újra.nagyon félek hogy nagyon rossz eredményt kapok :( azt mondják a hpvnek folyamata van.ès el is tűnhet.de mi van ha csak rosszabbodik? Köszi a választ!

2013. febr. 14. 13:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
Köszi kérdező! Igyekszem nem idegeskedni, és pozitív lenni! Egyébként én is csak 22 éves vagyok.
2013. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lantos Szilvia ***** válasza:
Szia! A HPV önmagában esetleg csak megemeli a százalékát annak, hogy esetleg egyszer kialakulhat rosszindulatú daganat a méhnyakon. Nem jelenti, hogy kötelező és meg is fog. Van akinek a HPV jelen sincsen a szervezetében, mégis méhnyakrákja lesz. Időben elkapják, akkor 100 %-ig gyógyítható, ráadásul még kezelést nem igényel különösebben, ezért kell a rendszeres rákszűrés. Nekem elvben nincs HPV-m, mégis félévente évente levetetem a kenetet és meg vagyok nyugodva. A P2-től tökéletesebb egy nemi életet élő, menstruáló hölgynél nem is lehetne. Nyugi
2013. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!