Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg ennyire ciki? Már...

Tényleg ennyire ciki? Már bőven elmúltam 18 éves de még nem voltam nőgyógyásznál. Pedig most el kellene mennem.

Figyelt kérdés
A következő a problémám:pár évvel ezelőtt kipróbáltam egy intim lemosót amitől elég durván begyulladt a bőröm ott és a combom belső felén, ahol érintkezett a lemosóval. Nehezen gyógyult meg és sajnos nem nyom nélkül. Ott ahol gyulladásban volt a bőröm barna folt maradt. Emiatt szégyenlek elmenni dokihoz. Annyira égő.... Szerintetek mit csináljak? Kezdjek el magyarázkodni neki? Mert ha csak úgy felfekszem a vizsgáló ágyra sztem elájul...
2013. febr. 14. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ájul el, menj el nyugodtan. Szerinted hány gusztustalan fertőzést látott már? :D
2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sosem értettem ezt a ciki dolgot.... Föoleg ilxen miatt. Tudod mi a ciki ha mondjuk bele törik valami idegen tárgy és nem tudod kiszedni. ez ok hogy ciki, de hidd el ilyennel is rengereszer találkozik egy orvos. Amit Te leírtál semmi ciki nincs benne.
2013. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A túlsúlyos nők nagy részének ilyen az állandó dörzsölődéstől, pláne nyáron. Sokszor láttak már barnásan pigmentált belsőcombokat. Ez legyen a legkisebb gondod, neki az lesz, nem fogja érdekelni, ilyen és kész.
2013. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De a vizsgálat előtt mondjam el neki hogy miért olyan? Vagy csak feküdjek fel és kész?
2013. febr. 14. 23:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene magyarázkodni? Nekem összeér a combom és barna folt van ott, de soha nem kérdezte meg egyik doki sem. Pedig sűrűn járok nődokihoz (most várom a harmadik gyereket)
2013. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell erről magyarázkodni, azt mond el neki, amiért felkeresed, amiért elmentél hozzá .Ahogy írtuk : egy pillanatig sem fogja érdekelni , nem is várja érte a magyarázkodást.
2013. febr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázkodnod, hiszen a doki elég sok mindent lát naponta.
2013. febr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki...

De tulajdonképpen miért is mennél most dokihoz?

Van valami problémád is, vagy csak "úgy.."

2013. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Nem kell előre semmit sem mondanod.
2013. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Menj magánúton..az a tuti... ;) Ott még kávéval is megkínál!...
2013. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!