Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt e már valakinek heteken...

Volt e már valakinek heteken át tartó viszketése az egész testen? Mivel kezelte?

Figyelt kérdés
Egész testre kiterjedő viszketésünk van,de megvakarás után semmi nyoma nem marad,se kiütés semmi csak iszonyú viszketés!
2012. okt. 22. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem pár éve. Rettenetesen kellemetlen volt. Elmentem bőrgyógyászhoz. Azt mondta ne használjak öblítőt!! Írt fel mosdókenőcsöt és Fenistil 24 tablettát. Alergia!

Ha teheted menj el te is!

2012. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már bocs hogy ezt írom de nem lehet rüh?Én voltam már a munkahelyemen kaptam el egy kedves betegtől.Menjetek el bőrgyógyászatra.Ha nem csak neked van hanem többen vagytok aki viszket nem valószínű az allergia.
2012. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem váltottatok mostanában öblítőt, szappant/tusfürdőt, bármilyen kozmetikumot? Ha semmi nem látszik a bőrön, akkor szerintem ilyen oka lehet.
2012. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából semmit nem váltottunk,sem öblítöt semmit.a rüh-nek meg lenne valamilyen más tüneteis nem?
2012. okt. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!