Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bent felejtett tampon, vélemény?

Bent felejtett tampon, vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Bődületes hülyeséget követtem el:bent felejtettem a tamponom a hüvelyemben.Valahogy felgyűrődött a szál és most fürdésnél vettem észre,24 órát volt bent.Ne kérdezzétek,hogyan lehettem ilyen ostoba,sok a stressz,tesóm haldoklik,szét vagyok esve.Na de nem ez a lényeg most.Hanem lehet ebből valami baj a kövi napokban??Van némi alhasi fájdalmam és hőemelkedésem is.Más tünet nincs.Holnap látogassak meg valami dokit??
2013. febr. 15. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb lesz, ha elmész orvoshoz.
2013. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24 óra nem lenn a világ, más estben... de mivel azt mondod, hogy hőemelkedésed van és alhasi fájdalom, plusz a rád nehezedő nyomás, így mindképpen, doki.
2013. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is maradt már bent,bár igaz véletlenül,de már nem egyszer(persze hál'Istennek nem gyakori).Semmi bajom nem lett tőle,ennyiért kár orvoshoz menni,ott csak még több bajt összeszed az ember.Esetleg tudom javasolni,hogy használj Ellen tampont(ez a neve,gyógyszertárban kapható),a hüvelyflórát visszaállító bacikat tartalmaz,nagyon hasznos,ha nincs bajod,akkor is segít.Bár fontos,hogy csak vörösiszapkor szabad használni,csak úgy,a hónap többi napján nem.
2013. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,olyan fáradt vagyok,hogy nem jött át a mondataid vége.Ha ilyen panaszok is vannak,akkor érdemes doki véleményét kérni.
2013. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Holnap szombat van,ilyenkor hova?Mert ugye az ügyeletről elzavarnak egy szimpla hőemelkedéssel és némi fájdalommal...
2013. febr. 15. 23:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Vörösiszap most esett le :D
2013. febr. 15. 23:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha elmondod az ügyeleten így, hogy mi a pálya akkor nem fognak elzavarni.
2013. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztosan van valahol a közeledben nőgyógyászati ügyelet. Ha holnap is fennáll még a hőemelkedés, és fájdalom (ami nem menstruációs), akkor oda kell elmenned.
2013. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ettől van bajod-ezt pedig ők nem tudhatják biztosan-akkor senki nem zavar el sehová,max további dokihoz.Reggel menj el mindenképp,nehogy baj legyen.(Alhasfájdalom más,mint a rendes vérzősfájdalom?nem amiatt fáj?hőemelkedés esetleg kezdődő vírus miatt?jó,nem variálok,én se vagyok orvos,holnap irány az ügyelet)
2013. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem ,biztos nem mensis fajdalom.Es erdekes,hogy mar nem csak alhasi,hanem mintha "terjedne"felfele.Soproni vagyok,itt elkuldenek sajna,multkor mellkasi fajdalommal es rosszullettel mentem,doki haza kuldott,mondvan csak vmi virus,masnap hazi orvos csinaltatott rtg-t,mellhartya gyulladasom volt,3 het antibiotikum+szenvedes volt.Ennyit az ugyeletrol.:(
2013. febr. 16. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!