Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon nélkül görcsöl a...

Tampon nélkül görcsöl a hasam. Normális?

Figyelt kérdés

A kérdésben nem tudtam leírni normálisan, de arról van szó, hogy most menstruálok másodszorra és betéttel nagyon rosszul éreztem magam. Nem higiénikusnak. Olvastam és elég rosszakat írnak a tamponról.. hogy nem egészséges meg ilyenek. Én gondoltam kipróbálom. Nagyon jó semmit nem éreztem könnyű volt be és ki is helyezni. Most viszont estére nem akarok tampont, így betétet raktam be. Lehet hogy csak be képzelem, de elkezdett fájni a hasam, rosszabbul lettem..

Szóval nem tudom mi mellett maradjak. Nappali tamponhasználat vagy ne? Betét a jobb?

13/L


2013. febr. 16. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy azért lettél rosszabbul,mert betétet használsz.A betét mondjuk egészségesebb,vagyis annak írják.

Használhatsz tampont,de éjszakára tényleg jobb a betét.Ha éjszaka tampont használsz,akkor fel kell kelned egyszer,hogy kicseréld.Ha tiszta kézzel,és időben cseréled,nem hiszem hogy lesz bajod tőle.

2013. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, a betét azért jobb, mert rendesen ki tud tőle tisztulni a hüvelyed, míg a véres tampon órákig ott van, és hamar elkezdenek benne szaporodni a baktériumok, amik megfertőzhetik a méhed, vagy a petefészked, petevezetékeid.
2013. febr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy neked melyik jobb:) Szerintem te dönts hogy mikor mit használsz bár éjszakára inkább a betétet ajánlom.
2013. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!