Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan eset, hogy egy...

Volt már olyan eset, hogy egy nő megpróbáltata megölni magát menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert az emberek olyan apróságok miatt lesznek öngyilkosok, a menzesz pedig szinte elviselhetetlenül fáj, ezért vagyok erre kíváncsi.

Előre is köszi!

12/L



2013. febr. 18. 14:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*megpróbálta - t akartam írni, csak a telefonom kijavította. :)
2013. febr. 18. 14:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is kevés ember van akinek elviselhetetlenül fáj. Ha neked igy van akkor az betudható annak hogy csak 12 vagy és ha nem rég kezdődött akkor ez normális. Én az első kettőnél fetrengtem azóta viszont egyáltalán meg sem érzem. Szóval ebben még reménykedhetsz hogy ajvulhat. Ha nem fog ki kell vizsgálni mert az egyáltalán nem normális ha ennyire fáj. Utalhat betegségre. Az életben rengeteg dolog van ami ennél sokkla fájdalmasabb.
2013. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább a hangulata miatt.

Én pár nappal a menstruáció előtt nagyon sötéten kezdem látni a dolgokat, szélsőségesen ingadozik a hangulatom.

2013. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :)
2013. febr. 18. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem.
2013. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Bár nem mindenkinek fáj elviselhetetlenül.
2013. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!