Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl van a nöi nemi szervnek...

Mitöl van a nöi nemi szervnek rossz szaga és fehér váladék mikor jön ki szex közben?

Figyelt kérdés
az mitöl lehet hogy a barátnömnek kellemetlen szagú volt a nemi szerve pedig intim lomosót használt pl: reggel elment fürdeni és estére már a nadrágon keresztül lehetett érezni meg szex közben volt a péniszemen ilyen fehér olykor darabos folyás ? lehet az valami betegség? és ha igen akkor mi lehet az? A fehér váladékot én csak szex után vettem észre szoval nem tudom hogy volt-e amugy is mert mondani nem mondta. Orvos még nem látta.
2013. febr. 21. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez gombás vagy bakteriális fertőzés. Menjen el nődokihoz, és ő majd ír fel neki tablettát meg kúpot. Nem biztos, hogy végleges megoldást hoz, sok nő ezzel a problémával élete végéig szenved.
2013. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ez 100% mert 1 hónapja szakitotam a barátnömel és nem nagyon beszélünk, szoval ha biztos akkor nekem is kéne valami gyogyszer ugye?
2013. febr. 21. 22:46
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
De ehhez kellene tudni, hogy nála mi okozta ezt a folyást. Valószínűleg kevert bakteriális fertőzése lehetett, annak van ilyen kellemetlen halszagra emlékeztető szaga. Jellemző, hogy szex közben még fel is erősödik.
2013. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen pont ilyen volt
2013. febr. 21. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Csináltass egy vizelet vizsgálatot, ha abban nincs baktérium

akkor Te valószínűleg rendben vagy.

/ 3-as vagyok /

2013. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó és köszönöm , arra lennék kiváncsi hogy tünetek azok fiuk náll mik lehetnek mert nállam semmi olyan nem jelentkezik de jó lenne tudni mert van msáik kapcsolatom és nem szeretném át adni senkinek
2013. febr. 21. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Húgycső gyulladás: vizeléskor égő érzés,esetleg a húgycső nyílásból váladék ürül.De nem olyan markánsak a tünetek, mint a nők húgyuti gyulladása esetén.

Azért írtam, hogy jó lenne egy vizelet, mert néznek baktérium számot valamint a vizelet üledékből kiderül, hogy vannak-e gyulladásra utaló sejtek / fehérvérsejt/ a vizeletben.

2013. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert nekem nincs semmi panaszom szerencsére és a kérdés is csak véletlenül jött fel. de mindeképen csináltatok egy vizelet tesztett
2013. febr. 21. 23:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknál nem szokott tüneteket okozni, de a fertőzést átadják a partnernek, ha nincs kezeltetve. Feltétlenül menj orvoshoz!
2013. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na ácsi! nem feltétlenül betegség!!

Hiába fürdesz napi 5x vagy használsz ilyen-olyan lemosót, A nemi szerveknek van egy bizonyos "külónleges" illatuk,aminek a funkciója elvileg az ellenkező nem vágyainak felkeltése. /tehát elvileg ettől izgulsz be csajra v pasira.../ Persze az más,ha igénytelenség vagy betegség miatt van ez,akkor durbábban jelentkezik. A hüvelyváladék iy természetes, kis mennyiségben! Mert gyebár nem lehet állandóan csontszáraz a p.ncink,mint a puskapor! Akkor van baj,ha sárgás. Viszont a darabos folyás már jelenthet valami bacit ott bent, tehát nem árt neked se egy kis utókezelés pl Canesten krémmel... Meg lehet kérdezni ezekről a dokit,én orvosoktól tudom,hogy ezek így vannak.

2013. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!